Моторошні троянди• 25 июня 2024

Харчова непереносимість, порадьте, будь ласка лікаря. Київ

Потрібен лікар котрий спеціалізується саме на непереносимості, не просто алерголог чи гастроентеролог.
Буду вдячна за поради
автор Моторошні троянди • 25 июня 2024
Хочу зрозуміти як діагностувати, з чого починати
Тут почитала теми, часто пишуть що призначаються відверто зайві аналізи які не особливо інформативні.

АБВГДэшница• 25 июня 2024
Послушаю
Разве это не к аллергологу?

Мне кажется, что у меня тоже непереносимость (

От определенных продуктов появляется кашель. Как только перестаю их есть - все нормально. Это какой-то ужас( я уже не знаю, что есть - постоянно голодная
автор Моторошні троянди • 25 июня 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Послушаю
Разве это не к аллергологу?

Не буду категорична, але лікарі мало обізнані , а люди ще менше
Почитайте про непереносимість сульфітів, дуже схоже, згідно того що я вже прочитала
Непереносимість і алергія це різні речі, з різними симптомами
Уникаючи продуктів які провокують симптоми можна повністю позбавитися проблеми за 3 місяці
Є ще варіант коли не вистачає певного фермента, тоді можна вживати його і теж жити нормально
Проблема в тому що потрібно діагностувати що саме провокує, може якийсь конкретний продукт, а може бути речовина, котра є майже у всій їжі яку ми вживаємо.
Сама діагностика досить дорога, але можна зекономити, якщо зробити це поетапно виключаючи провокуючі речовини і продукти
Є комплексний аналіз на 256 продуктів, але тут пишуть що він не завжди показує непереносимістт, а коштує від 5тис грн
АБВГДэшница• 25 июня 2024
Ответ дляМоторошні троянди
(
У меня ещё хуже ситуация - я за границей и тут найти нормального врача вообще практически невозможно (

Вот начала себя ограничивать во всем и вижу облегчение. Ещё бы как-то не срываться(
автор Моторошні троянди • 25 июня 2024
Ответ дляАБВГДэшница
(

Якщо маєте страховку, то йдіть куди завгодно і робіть всі можливі аналізи.
Просто це буде довше ніж в Україні, зате безкоштовно
+ лікарі там мають бути більш інфомованими про непереносимість
Бо мені сьогодні гастро сказала раз немає розладу шлунку, то значить немає непереносимості
Призначила купу різної діагностики, на тисячі й тисячі гривень, і ЖОДНОЇ по діагностиці самої непереносимості , на яку я і хочу перевіритися, бо по симптомах 1 в 1
АБВГДэшница• 26 июня 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Ходила к гастро - послал к пульмонологу, потому что кашель(
Вот и все разбирательство причины(

Пока полугододаю... надеюсь, хоть это поможет
автор Моторошні троянди • 09 июля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Вот и все разбирательство причины(

Пишу як і обіцяла)
Може ще комусь буде корисно
Починати потрібно з прик тесту на гістамін
Це взагалі безкоштовно в алергоцентрах
Процедура займає 1 годину
Далі по важливості та інформативності йде аналіз на діаміноксидазу
Аналіз платний, недешевий, але інформативний.
Якщо на цьому етапі досі нічого не ясно, тоді здають на основні непереносимості, типу целіакія, лактоза і тд
Це я написала економ варіант
Якщо людина в коштах не обмежена, то звісно краще здати все і одразу та не витрачати даром часу