На пів ставки• 26 июня 2024

Отключения света, опрос.

Добрый день. Прошу проголосовать в опросе в связи с ежедневными отключениями света. В опросе выбрать среднее время БЕЗ света в сутки, а в комментариях написать область - где и насколько отключают/не отключают. Спасибо большое!
Результат:
вже голосів: 935
288 (30.8%) 12 и > часов в сутки
250 (26.74%) 10 часов в сутки
156 (16.68%) 8 часов в сутки
123 (13.16%) Не отключают свет
76 (8.13%) 5-6 часов в сутки
42 (4.49%) < 4 часов в сутки
Одяг та сумки• 26 июня 2024
Ответ дляOlvia1987
Боже боже,скільки ж у тебе роси
коли нема аргументів лайно вилазе- ідіть промийтесь то лізе

Ирина 789• 26 июня 2024
Суммарно за сутки выходит 14 часов а иногда и более без электричества. Киев.
Olvia1987• 26 июня 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Нда,говорили що Путіну пощастило з народом,а виходить що Зеленському набагато більше пощастило
Shaan• 26 июня 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
наверное печерск
Разве что урядовый квартал. Обычные дома отключают в хвост и гриву
Одяг та сумки• 26 июня 2024
Ответ дляOlvia1987
так народ який не має своєї думки то ....говоріть і далі що бабки на лавці кажуть. може колись і своя думка до вас залетить
Гликерия-b010• 26 июня 2024
Ответ дляnatlili
Деякі Обленерго в Украіні і досі належать росіянам!!!
Ахмєтка,Суркіси!!!
Висновок-очевидний
І який висновок?
Olvia1987• 26 июня 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Та хіба ж хто проти.Зеленський великий і праведний борець з олігархатом.За час війни тариф на е/е підвищив уже втричі.Який олігархат,ви що?Це все в інтересах українського народу.

lmelani• 26 июня 2024
Не голосовала ибо не слежу особо.Как вырубят -сразу инвектор с аккомулятором и все ок.В гараже генератор еще валяется как купили в 14 году так и пару раз только заводили его
Джавеліна• 26 июня 2024
Ответ дляВбигудях
Днепр, вчера 11 часов не было днём, то есть фактически весь рабочий день, ночью тоже отключали. Сегодня вот с 4 до 8 утра не было, в час отключат опять - и до самого вечера
Підтверджую. Саме цей графік відключення й в мене, Дніпро.
lmelani• 26 июня 2024
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Тоторо1• 26 июня 2024
Київ (Осокорки) по 12 і більше годин немає світла.
Снежинка снежная• 26 июня 2024
Дніпро без світла понад 12 годин
Mystery -ing• 26 июня 2024
Ответ дляAsteroidea
Ви реально в це вірите? В нас атомні станції генерують до 90% всього світла, яке було в Україні до 22 року. Вважаєте оті 10%, які зруйновані під@р@сами давали світло на всю Україну? Навіть якщо відняти Запорізьку АЕС. Технічно все можливо переподключити, але ми маємо забовʼязання, ми своєю електроенергією розраховуємось за озброєння. Невже ви цього не розумієте?
Я вибачаюсь, мені вже писали- що мої відписки набридли і моїм фактам ніхто не вірить...

Але я ось чого не розумію.
Є інформація, на оф ресурсах, в підручниках навіть, тощо. Там зовсім інша ситуація.

Ось, наприклад з Міненерго за 2021 рік. АЕС виробляє 50%, ну ніяк не 90% як Ви кажете.

+ У нас відібрали саму потужну АЕС в Європі (в Енергодарі, 6000 МВт).

Це по перше.

А по друге- якщо Ви маєте якусь дійсно важливу технічну інформацію - то скажіть як підключити ці потужності Міненерго, щоб забезпечити населення електрикою без вимикань. Вам буде нагорода і подяка від всього українського народу і президента також.
HelloKitty18• 26 июня 2024
Ответ дляdulenok
добро пожаловать в Ха....будете со светом...да еще и со спецэффектами и днем, и ночью
Дякую, я краще вже десь в Польшу поїду.
04214• 26 июня 2024
Ответ дляНа пів ставки
Миколаїв, та Миколаївська область - від 8 до 12 годин без світла щодня.
Київ так само. 4 години нема- 5 є. І так по колу
Moon shine• 26 июня 2024
Ответ дляShaan
ні,звичайний будинок.
Леска• 26 июня 2024
Ответ дляMystery -ing
Очень странно.
У меня показывает без изменений - т.е. экспорта на продажу нет.
Дивні скріни. В першоджерелі так як у вас, звідки ті скріни гезрозуміло, але людям хочеться вірити в найгірше, он скільки лайків наставили
osna• 26 июня 2024
Ответ дляКлептоманка
Киев. Вообще не отключают уже 2 недели.
Киев ,вчера ок 12 часов не бьіло света
Tayano4ka_Tayano4ka• 26 июня 2024
Суми. 8-9 годин в день немає світла

IrinaArina• 26 июня 2024
Дніпропетровська область, спочатку 8 годин без світла, потім 10, зараз 12. Що буде завтра - не відомо. Скоро дійдемо до 24 без світла((((
Леска• 26 июня 2024
Ответ дляAsteroidea
Почитайте як генерується і як постачається , розподіляється ее. АЕС інерційні, не можуть швидко переключатися під добові коливання споживання , тому вони покривають базове , стале споживання, це 50%. Добові коливання покривали меньш інерційні тес та тец, які зараз знищили. До того ж зараз якась кількість блоків АЕС на ремонті.
Леска• 26 июня 2024
Ответ дляAbove
Да, я тупая, а Вы не знали?))
Автоматизация технологического процесса — совокупность методов и средств, предназначенная для реализации системы или систем, позволяющих осуществлять управление самим технологическим процессом без непосредственного участия человека, либо оставления за человеком права принятия наиболее ответственных решений.

’Либо оставление за человеком права принятия наиболее ответственных решений’, что вы на это скажите?
Скажу що копіпастити ви таки навчилися
Одяг та сумки• 26 июня 2024
Ответ дляOlvia1987
загугліть Конституцію в нас форма правління змішаннА тому усе на презика не треба валити. Депутатів вибирав не зелік і не один срок в нас ці російські падли в раді. Тому язвіть далі - думки вашої нуль нецікаво спілкуватися.
osna• 26 июня 2024
Ответ дляOlvia1987
Світло подорожчало,то щоб нам за нього багато не платити-відключають. Все для людей.
Mystery -ing• 26 июня 2024
Ответ дляЛеска
Та хай ставлять. Є ж і дійсно ті люди - котрі зрозуміють або почнуть аналізувати ситуацію з енергетикою. Бо багато і розумних людей.
Olvia1987• 26 июня 2024
Для сумки та одяг,які мене заблокували))Якщо тарифи не в компетенції президента,то навіщо він обіцяв їх знизити для населення перед виборами?)Невже,балотуючись на найвищу посаду в Україні,він навіть Конституцію не прочитав ?
Гликерия-b010• 26 июня 2024
Ответ дляlmelani
Удалено администрацией...
І що? Під час війни заборонено будувати? Чи працювати, давати людям роботу і платити податки це вже стало геть погано?
МашМааш• 26 июня 2024
Днепр, почти четко по графику (12 часов в сутки света нет), но часто выключают на полчаса позже, включают раньше
Вот вчера суммарно где-то часов 10 света не было.
Ощущается нормально: часть этих часов ночью, часть втотвремя, пока мы не дома
Работаю из дома 4-5 часов в день, если в это время нет света - инвертор с аккумулятором включаю и есть свет и интернет, холодильник , все зарядки
Гликерия-b010• 26 июня 2024
Ответ дляMystery -ing

Але я ось чого не розумію.

Це по перше.

Саме так. А недалекі продовжують ліпити , при чому навіть не в змозі подивитись, як воно було насправді. Бо звичайно ж легше вірити в олігархічний заколот, ніж в здоровий глузд.
Гликерия-b010• 26 июня 2024
Ответ дляOlvia1987
Ви якась дивна. Дійсно, навіщо ж ж він таке обіцяв перед виборами? Тобто думки про те, навіщо голосувати за кандидата, який несе фігню в своїй передвиборній агітації, у вас не виникло?