мадамГрицацуева• 26 июня 2024
Зара! Дівчата покажіть що будете купувати на розпродажі
Всім дякую
Сама купляю квіти• 26 июня 2024
Вы ассортимент видели. Я сегодня офигела. Себе даже не глянула ничего, только детям.
Печальки.нет• 26 июня 2024
Девочки, а в какой стране смотрите распродажу? Я Италию открыла, а там ничего путнего.
буреЛОМКА• 26 июня 2024
Много всякого добра присмотрела, но покупать буду позже, с большей скидкой
Замріяна• 26 июня 2024
Ответ дляПечальки.нет
Во Франции уже есть
КаРаКаТиЦа• 26 июня 2024
Ответ дляПечальки.нет
Обычно Испания хорошие цены и ассортимент, точно лучше Польши
Kusalochka• 26 июня 2024
Ответ дляПечальки.нет
Испания, очень много хороших на мой вкус вещей
Карамелька• 26 июня 2024
Не покажу, бо й собі таке схочете)
3 плаття, льон в основному, з бавовною або віскозою, сарафан теж льон з бавовною, шорти, штани, сатинова спідниця, 3 сорочки, джинси, ще дрібниці всякі - топи, майки.
Печальки.нет• 26 июня 2024
Ответ дляКарамелька
Не покажу, бо й собі таке схочете)
А розмір і фасон ви свої знаєте? Для мене це квест((( Багато хочеться, але не знаю як сяде.
Карамелька• 26 июня 2024
Ответ дляПечальки.нет
Знаю. Джинси мені завжди підходять, лекала на мою фігуру. До речі, в Манго все широченне в талії, вони як на тумбочки шиють, а от зарівські лекала більше підходять.
Не беру фасони, які не можна скоригувати по фігурі, і все норм. До того ж, на Зарі хороші таблиці розмірів та описи і заміри речей.
ЛолитаНеРазлита• 26 июня 2024
Ответ дляПечальки.нет
Я думала везде одинаковые вещи
ПазлШредінгера• 26 июня 2024
Ответ дляKusalochka
Покажіть, будь ласка