Заикальница• Изменено 26 июня 2024

Їду в гості до кавалера

Зустрічаємося. Ночую іноді. Оце їду до нього. І починається- цигарки купи.Огірки купи.помідори і хліб купи.Виходить, приїдь, і ще привези їжу. Нахєра воно мені треба? Зараз поїду назад. В мене вдомамвсе є і не треба купувати нічого. Ще й світла нема. А в мене є вдома постійно. Хочу поїхати у відпустку, напрошувався зі мною. О...ні. краще самій
Білий Лосик• 26 июня 2024
Кажіть - не куплю, нема грошей
Силиконочка• 26 июня 2024
А від нього що?
Коржик• 26 июня 2024
Ответ дляСиликоночка
А від нього що?
П-ка))))
ВыФсеВрете• 26 июня 2024
А где же вы такого откопали?
04214• 26 июня 2024
Скпжіть, що хай кидає спочатку гроші на картку
Топтунша• 26 июня 2024
Был у меня такое )
После развода , я дура… а он гораздо моложе …
Я бегаю, с пакетами, то се, квартиру снимаю на это дело …. А он )
Ну шо просто пися…
Короче сразу в лес такого мужика …
Злюсь до кипіння• 26 июня 2024
Скажіть, що затримуєтеся. І що ви бажаєте тортик і шампусік. Нехай збігає і купе.

Відмове, скажіть: ну раз ти мене не чекаєш, то зустрінемось іншим разом.
Теж саме, якщо прийдете, а шампанського немає. Кажіть:
- Вася, я ж просила. Раз немає шампанського, піду куплю. Якщо піде з вами і сплатить- повернетесь. Не сплатить, купляєте собі пляшку і у вас зʼявляються великі справи і вам треба бігти
Анонім Перший• 26 июня 2024
Ше й в відпустці кормити...
Силиконочка• 26 июня 2024
Ответ дляКоржик
П-ка))))
Тааа, тоді не цікаво))
Перловая Кашка• 26 июня 2024
Тю, знайдіть іншого. Якщо не більше робитиме, то хоч не буде нічого випрошувати у Вас і напрягати.
Чарівна патика• 26 июня 2024
Наверное он бог секса. Иначе, я это не могу бъяснить
З царем в голові• 26 июня 2024
Запрошуйте до себе, щоб хоч сумки, не таскати)))
Капитанша• 26 июня 2024
говорите ртом’перешли мне деньги на карту, куплю’, все!
Капитанша• 26 июня 2024
Ответ для04214
А я с Рио-де-Житомира!• 26 июня 2024
К вам пришло понимание, это хорошо! Вперёд к действию, купите себе вкусное и домой расслабляться.
Святатабожа• 26 июня 2024
Ответ дляВыФсеВрете
А где же вы такого откопали?
Так это жизнь.

Только на советчице все хорошеют после 40, кавалеры рады чужим детям и сразу хотят полностью обеспечивать
Святатабожа• 26 июня 2024
Ответ дляТоптунша
Был у меня такое )
Ну шо просто пися…
Короче сразу в лес такого мужика …
Так это вы лесом пошли, раз писю вам на таких условиях пристраивал
Настасья Пицун• 26 июня 2024
Ответ дляВыФсеВрете
А где же вы такого откопали?
Та таких повно! Ще й і часто не стоїть у них.
ВыФсеВрете• 26 июня 2024
Ответ дляСвятатабожа
Так это жизнь.

Ой, да ладно. Только на советчице и подбирают весь неликвид
Білий Лосик• 26 июня 2024
Ответ дляСвятатабожа
Так это жизнь.

Нє, ну справедливості заради, після 40 в мене реально з´явився коханець, молодший за мене. Правда, я заміж за нього не хочу. Я можу щось купити, але це дрібниці і виключно за своїм бажанням. В цілому , в фін плані наші зустрічі та поїздки фінансує він. Подарунки час від часу. Забезпечення мені не потрібне
Святатабожа• 26 июня 2024
Ответ дляБілий Лосик
А он зовёт замуж?
Білий Лосик• 26 июня 2024
Ответ дляСвятатабожа
А он зовёт замуж?
Бачу , що почуття є, але я погодилась на ці стосунки частково тому, що він одружений. Мені так краще, є певна гарантія що не захоче більшого
автор Заикальница • 26 июня 2024
Ответ дляСвятатабожа
А он зовёт замуж?
Зовет. Но яне хрчу. Нафига мне такой замуж?