ХтоЯкщоНеЯ• 26 июня 2024

Поставили диагноз опущение матки 2 степени, кому ставили?

Решили жить с этим либо оперироваться? Как-то страшно под наркоз ложиться. Да и какой процент рецидива ?
Щедрик• 26 июня 2024
Ну оперуватися треба буде колись. Комфорту у вас не буде. І буде ж далі опускатися. Кегеля допомагає на першій стадії, якщо будете робити пожиттєво..

автор ХтоЯкщоНеЯ • 26 июня 2024
Ответ дляЩедрик
Кошеля врач сказал уже не поможет((( начала делать физкультуру, вроде легче становится после нее
Тут как тут• 26 июня 2024
Ви це фізично відчуваєте?
Щедрик• 26 июня 2024
Епідуралку робять же. Якщо не полосна.
Тут как тут• 26 июня 2024
І що вам по грошам кажуть, ?
автор ХтоЯкщоНеЯ • 26 июня 2024
Ответ дляТут как тут
Ви це фізично відчуваєте?
Живу без секса, а иногда хочется то)) ну и когда чихаю, кашляю тоже проблемы
Шукаю стакан• 26 июня 2024
Операция.иначе здравствуйте записянные штанишки и прочие прелести

Щедрик• 26 июня 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Вам не допоможе вже, це правда. Не вагайтеся і робіть операцію.у вас же є чоловік? Не тільки статевого життя не буде, а і так буже печаль. Мочу потім утримувати не будете. Матка всі органи тягне донизу, вони опускаються.
Щедрик• 26 июня 2024
Ответ дляШукаю стакан
Це так .
Тут как тут• 26 июня 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
я трохи не про те. Ви відчуваєте що матка опущена?
І я так розумію ще й не тримання сечі?
Це після пологів чи з віком?
Шукаю стакан• 26 июня 2024
Ответ дляЩедрик
Оно то поможет.но,там не только кегеля,а и комплекс упражнений.и очень долго до результата
автор ХтоЯкщоНеЯ • 26 июня 2024
Ответ дляЩедрик
Страшно просто очень((
Тут как тут• 26 июня 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Страшно просто очень((
Ви що? Якщо справа не в грошах
Вам лапороскопією підшиють підтягнуть будете як нова копійка
Щедрик• 26 июня 2024
Ответ дляШукаю стакан
На 2 стадії? Ні. Це вам любий лікар скаже.
Тут как тут• 26 июня 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Страшно просто очень((
Люди он собі голки в губи без наркоза пихають.
А тут благе діло ,для здоровя
Щедрик• 26 июня 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Страшно просто очень((
Немає нічого страшного. Через неділю буде легше, а за місяць-два і забудете. Сама операція швидка, хв 30-40. Не опасна.
Шукаю стакан• 26 июня 2024
Ответ дляЩедрик
Да.и на 2,но долго и муторно,каждый день.но этим заниматься вряд ли кто будет,поэтому операция проще,сделал и забыл
Щедрик• 26 июня 2024
Ответ дляШукаю стакан
Ну, як сказав мій лікар мені, після такої фрази моєї :’ флаг в руки’. Через рік, я до нього повернулась.я взагалі спортом активно займалася все життя, і що таке Кегель знаю.
Шукаю стакан• 26 июня 2024
Ответ дляЩедрик
Не не .там они довольно специфические кроме кегеля

автор ХтоЯкщоНеЯ • 26 июня 2024
Ответ дляТут как тут
Ви що? Якщо справа не в грошах
Почитаю про неї..
Шукаю стакан• 26 июня 2024
Ответ дляЩедрик
Хороший тренер с йоги вас ним обучит,но это с дня в день надо делать.и от секса кстати тоже отказываться не надо
Щедрик• 26 июня 2024
Ответ дляШукаю стакан
Звісно крім Кегеля, в мене тренер же був, якраз з цих питань. І вона мені сказала, що перша стадія да, 2 ні. Але я ж настойчівая))) Поки займаєшься, все ок. 2 неділі прохворіла, опустилось. Я не готова була жити так все життя.
Щедрик• 26 июня 2024
Ответ дляШукаю стакан
Я від секса ніколи не відмовлялася)) матку видалила, як почала опускатися вже в шийку. Тобто чоловік не відчував, і я. Але таке життя не для мене. Я видалила, заодно пластику попросила, щоб вузенько і красиво. Бо дитятко моє в 4200 мене дуже підрихтувало))
автор ХтоЯкщоНеЯ • 26 июня 2024
Ответ дляЩедрик
Делали операцию?
Щедрик• 26 июня 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Делали операцию?
Так, лапароскопію. Епідуралка. Не боляче. Потім вже укольчики робили, щоб не боліло. Пісяти через катетор перший день. Відходняка немає. Я вам кажу, це не так жахливо, як ви вважаєте. Я після обід вже данон пила і персик їла. Сидіти не можна деякий час, ну то полежите.
Не зви чайна• 26 июня 2024
А хто вам дiагноз поставив?
База_птеродактилей• 26 июня 2024
А на что у вас были жалобы?
Вы как-то это ощущали?
Коржик• 26 июня 2024
У мене теж після пологів є опущення але не знаю стадію
Дело было давно• 26 июня 2024
И я когда чихаю, кашляю сильно, мочу не удерживаю немного(( Пока не так критично.
Автор, какая у вас была симптоматика, что вы к врачу обратились?
Шукаю стакан• 26 июня 2024
Ответ дляЩедрик
Всю жизнь)))