аромат Жука• 26 июня 2024
Курси тату щоб був міжн .сертифікат ,хтось підкаже ? Київ.
Суть в питанні .Дочка навчається на перукаря в Польщі ,17 років ,але хоче займатися тату .Тут в тому році пройшла у знайомих місячні курси ,набиває трохи друзям ,нашим знайомим.Але ,прийшла думка ,щоб могла там працювати згодом в салоні .Десь є курси щоб був міжн.сертифікат ?Ще думаю ,можливо курси по наданню первинної мед.допомоги мають бути , десь є таке ?Дякую всім наперед.
аромат Жука
• 26 июня 2024
Ответ дляБелая котичка
VeAn Tattoo посмотрите
Спасибо большое,посмотрю.
Ласкове телятко• 26 июня 2024
Никогда не встречала таких курсов.
Знаю, на удаление тату нужно мед.образование, а на нанесение вообще не встречала требований. Знакомые татуировщики ничего не заканчивали
аромат Жука
• 26 июня 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Никогда не встречала таких курсов.
Таких курсов полно ,но там суть в саморазвитии .У меня ещё племянник набивает ,говорил главное самому развиваться.
Но если в Польше в салоне ,то думаю нужна бумага.
аромат Жука
• 26 июня 2024
Ответ дляБелая котичка
VeAn Tattoo посмотрите
Нашла ,На Б.Васильковской .Спасибо вам .