Мама фіфті цента• 26 июня 2024
Это беременность?
10 лет эндометриоза и вот пытаюсь понять, неужели беременность?)
Прокачую сідниці• 27 июня 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
я абсолютно не заздрю, нікому, це не притаманне мені. я один раз позаздила і це визнала-подруга побувала на концерті мого любимого фігуриста. все. а ті подруги-я їм не заздрю, не приховано не відкрито, не дає бог дітей-значить ще не час або не дано нам. і я не у відчаї. вже притупилось це
Вы можете себя убеждать сколько угодно.
Желаю вам здоровья!
Мама фіфті цента
• 27 июня 2024
Всем спасибо, сегодня переделала струйный тест. Не беременна