Сhiccita• 27 июня 2024

Чоловіки в яких немає Військово- облікових документів? Що робити?

Дівчата, в кого така ситуація? Що будуть робити ваші чоловіки? І як далі? Явка в військомат =повістка =мобілізація?
lumonbka• 27 июня 2024
Ответ дляlmelani
Это у вас так.В моем огромном круге общения люди планируют свою жизнь на многие годы
У корита? Що планують життя на довгі роки
jumbo2• 27 июня 2024
Ответ дляnastya-ks
Есть приписное=точно есть его дело=есть в Обереге= можно сделать документ в Резерв +
Какой это документ? Мужу автора военник нужен, его делают только через ТЦК.
4erepashka• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
Так, я теж йому говорю, але він мене ’загребуть і не випустять’, підприємство дає бронь, а чоловік говорить зробить не встигнуть, його мобілізують.
у моего чейчас такая сітуация,бронь уже 2 месяца делается и нету до сих пор,пошел в ТЦК накричали что так долго шел,сказали готовься на ’выход’,сейчас проходит ВЛК и не знает это ’пошутили’ или после таки мобилизуют.Тревожно очень.
nata.ant• 27 июня 2024
В мене он знайомий пішов у 58 років,ллумав що не загребуть,а в нього оказалося є спеціальсть якась дуже гарна,яку він в армії отримував тридцять років тому,чи більше,так за ним по кабінетах ходять ,щоб він нікуди не дівся
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
То підприємство дає бронь чи ні? Ви по різному в кожному коментарі пишете...Якщо підприємство дає бронь, на вашого чоловіка має бути виданий наказ, і йому однозначно потрібно йти у тцк для отримання документів і броні
AtomicX• 27 июня 2024
У мужа на работе чувак с бронью пошёл в тцк, военком сказал, что ему похер на эти бумажки и выдали боевую повестку. Делайте выводы.
duvo• 27 июня 2024
Ответ дляlmelani
И будет,когда 20 бухих бурятов пустят по кругу ребенка
Удалено администрацией...
jumbo2• 27 июня 2024
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Підприємство то може дає, тільки без в/к не оформить. А йти робити квиток , то бронь вже до одного місця.
ТА7НЯ7• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
Правильно говорит
Mystery -ing• 27 июня 2024
Автор темы. Пообщайтесь с военным юристом. С такой ситуацией как у Вашего мужа - очень сложно что-то сделать, проверено.

Если он просто пойдет обновлять данные- то будет так: ВЛК, временное удостоверение военнообязанного (не факт даже что его выдадут ДО момента прибытия по моб повестке) и боевая повестка.

Если есть отсрочка (или есть основания для нее по Закону)- то нужно обязательно с ней уже идти, так как без нее, если по ВЛК все ок- мобилизационная.
Светочка79• 27 июня 2024
Ответ для4erepashka
Аналогичная ситуацию рассказывали:прошел влк, оставалось бронь подтвердить, в тцк прямо сказали:отдадут военник возле бусика, сейчас он на учениях(((
Светочка79• 27 июня 2024
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Между этими двумя событиями может быть выдача повестки, банально бронь не успеют сделать даже при желании.
kseniya123• 27 июня 2024
Ответ дляnata.ant
У меня тоже такой знакомый,56 лет, у человека с сердцем проблемы, постоянно реанимации. Уточнил данные, годен без вариантов.
автор Сhiccita • 27 июня 2024
Ответ дляMystery -ing

Дякую
Sara Ice• 27 июня 2024
Дивно, як ваш чоловік працевлаштувався без військового квитка на підприємство, яке офіційно оформлює робітників . Дуже дивно.
Блискавка• 27 июня 2024
Ответ дляlmelani
Если б вы не были троллем,я б расплакалась)
У знакомых , так сотрудник попал в учебку не выходил на связь.
автор Сhiccita • 27 июня 2024
Ответ дляSara Ice
Що тут дивного, що прям так вели військовий облік, як зараз? Я в нього це теж запитала, він сказав що в нього є тільки приписне, а відділ кадрі сказав, ну якщо є то принось. Ніхто пальці в двері не вставляв і військовий квиток не вимагав ,2017 рік.
Киев_Елена• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
Знаю, що не зроблять, але якщо навіть звільниться, як бути ’в тіні’? До першого блокпосту?тоді зразу загребуть. Чи 1,2,3 роки сидіти? Але все рівно коли все закінчиться всім чоловікам потрібні будуть ці документи.
Так когда закончится все, тогда и сделает, а пока активные боевые действиям всех без разбору гребут, то и не нужны они ему
Ollka• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
Я нічого не пропоную, але якщо ще 5 років це буде продовжуватися , це ж нереально ховатися чи реально? Вибір без вибора
Тато живе в глухому селі
До найближчого військомата 40 км
Ані школи, ані медпункту, лише магазинчика 2. Інтернет в селі не працює, вірніше в парі місць на все село.
Чернігівська обл.
У них в селі вже навіть халупи познімали люди. Багато ’нових’ чоловіків. Ніхто їх не чіпає, бо нікому. В основному у своєму дворі сидять.
Принаймні не в квартирі замкнені.
Єдине - не знаю за що живуть. Бо роботи немає, а інтернет не працює для удальонки.
Nathalie27• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
Чоловік говорить, що я його не підтримую, я сказала, що ти сам вирішуєш що тобі робити, щоб я не була винна, але сподівалася на броню , він категорично в тцк іти не хоче, а підприємство за нього не ручається, і не допоможе.
В чому Ви маєте його підтримати? Яке конкретно вирішення проблеми він запропонував?
Киев_Елена• 27 июня 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Что же такое? Никто не хочет идти защищать родину, а также веру, армию и мову.
Одна надежда на Вас хотите защищать веру, армию и мову?
Марина310385• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
Так і є. Розказую наш випадок. Є чоловік на роботі, наша компанія по всім умовам держави зробила, собі так, що ми можемо надавати бронь чоловікам.
Чоловіків, в нас не багато. Так ось, в нього білий білет, астма з дитинства ( групи не має), до 2022 року дані не обновлював.
Йому наш юрист, зробила гарантійний лист, з усіма печатками фірми і підписами, що ми цю людину бронюємо. І що вийшло.... Пішов він в тцк на обновлення даних, дав їм цей гарантійний лист, вони його навіть не дивились. Обновив дані,в той же день влк, виходить з кабінета, його дають якийсь папірець ( виявилось повістка ) і приказують, є 20 хвилин на дзвінок дружини... везуть в Десну на учбове. Якось так. Що робити в таких випадках, може хто знає?
nastya-ks• 27 июня 2024
Ответ дляjumbo2
Вы не правы.
Бронь делают и с «документом», который формируется в Резерв +, если есть приписное 25 летней давности
Ollka• 27 июня 2024
Ответ дляМарина310385
В таких випадках потрібно завчасно було пройти лікарів державних, підтвердити діагноз, взяти максимальну кількість медичних документів, бажано ще й в стаціонарі ’полежати’. Тільки потім іти на ВЛК, бажано з юристом.

Зараз на роботі наш співробітник так робить. Йому на блокпосту вручили повістку на ВЛК (хотіли забрати на ВЛК одразу, але відбився, бо це була інша область). Вчора пройшов вже ВЛК. Оформлюють відстрочку за станом здоров´я. При чому діагнози у нього такі, що в принципі могли зробити придатним в певних частинах. Але грамотний підхід допоміг.
Виключити з обліку не можуть - не ті діагнози.
Марина310385• 27 июня 2024
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Цей наказ до одного місця.
Lis• 27 июня 2024
В новостях писали, что если бронь оформлена правильна предприятием и есть в минэкономики, то ее уже оцифровали и она есть в резерв+
Juлия1978• 27 июня 2024
Для початку, сходіть у цнап і візьміть витяг офіційний, що то за структура, яка прислала чи вручила повістку. Тільки потрібно офіційний запит, заплатите за довідку, там не велика сума і вони вам дадуть відповідь, що така структура не зареєстрована в головному реєстрі.
OLVIK13• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
Правильно ваш муж говорит
OLVIK13• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
Да,так и сидеть годами.Проблема в том,что и те,у кого есть основания для отсрочки,боятся туда идти,вы же видео ежедневные видите в телеге,там там нагнут,что сам все подпишешь условно добровольно
Графиня Шезвездицкая• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
Підприємство принципово сказало, що домовлятися не буде.( хоча може 100%) Чоловік сказав’ що так мене загребуть’ . А вони ’ ну це ж таке’. То я йому говорю, що зразу звільняйся, якщо таке відношення
Моему руководство сказало- пиши заявление на отпуск и на увольнение, когда его мобилизовали.