Сhiccita• 27 июня 2024

Чоловіки в яких немає Військово- облікових документів? Що робити?

Дівчата, в кого така ситуація? Що будуть робити ваші чоловіки? І як далі? Явка в військомат =повістка =мобілізація?
Nathalie27• 27 июня 2024
Зʼявитися в ТЦК і зробити собі ті документи.
Або «загубитися» до кінця війни.
kanni• 27 июня 2024
В Резерв+ подтягивается, если на учете стоите и есть о вас инфо в Обериге. Или в ЦНАПе тоже можно его распечатать.
автор Сhiccita • 27 июня 2024
Ответ дляNathalie27
Або «загубитися» до кінця війни.
Так, я теж йому говорю, але він мене ’загребуть і не випустять’, підприємство дає бронь, а чоловік говорить зробить не встигнуть, його мобілізують.
Popeye the Sailor• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
И он прав
автор Сhiccita • 27 июня 2024
Ответ дляkanni
Зареєструвався, написало ’з´явитися в військомат’
kanni• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
Он прав, запросто могут.
kanni• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
Не повезло
Nathalie27• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
Без документів йому ту бронь не зроблять. І працювати він не зможе. Доведеться звільнятися і сідати Вам на шию.
Alve• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
Есть такая возможность. Так знакомый в 26 попал
автор Сhiccita • 27 июня 2024
Ответ дляNathalie27
Знаю, що не зроблять, але якщо навіть звільниться, як бути ’в тіні’? До першого блокпосту?тоді зразу загребуть. Чи 1,2,3 роки сидіти? Але все рівно коли все закінчиться всім чоловікам потрібні будуть ці документи.
Nathalie27• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
Як він опиниться на блокпосту, якщо не буде виходити із дому?
WomAnn• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
А що ви пропонуєте? Похід в військомат дорівнює мобілізації. Якщо вас влаштовує, то в чому питання. Що ще ви хочете почути?
автор Сhiccita • 27 июня 2024
Ответ дляNathalie27
Варіант не виходити з дому? Людина яки звикла працювати, і чимось займатися скільки Так можна прожити, розумію питання риторичне, вибачте, але безвихідь
автор Сhiccita • 27 июня 2024
Ответ дляWomAnn
Я нічого не пропоную, але якщо ще 5 років це буде продовжуватися , це ж нереально ховатися чи реально? Вибір без вибора
Елена1265• 27 июня 2024
Да, если нет причин для отсрочки, то тцк-влк-повестка-учебка-фронт
А какие варианты есть? Либо идти, либо не идти 🤷🏻‍♀️
Елена1265• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
Если нет договоренностей между ТЦК и предприятием, то так и будет. Если есть договоренность, то пройдет комиссию, сделает военный билет и подаст доки на бронь. Никто не загребет
WomAnn• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
Що ви пропонуєте своєму чоловікові? Який ваш вибір? Хоч 5, хоч сио років, кожна сім’я робить свій вибір, враховуючи всі ризики.
WomAnn• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
А скільки можно прожити на фронті? От і вирішуйте
Елена1265• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
Искать занятие на дому. Но то его выбор. Никто не знает, что ему сложнее, сидеть дома или в окопах. Пусть решает
Prervana• 27 июня 2024
Сидеть тихо и не отсвечивать. Война не вечна
автор Сhiccita • 27 июня 2024
Ответ дляЕлена1265
Підприємство принципово сказало, що домовлятися не буде.( хоча може 100%) Чоловік сказав’ що так мене загребуть’ . А вони ’ ну це ж таке’. То я йому говорю, що зразу звільняйся, якщо таке відношення
Елена1265• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
Если нет договоренностей, то никто не будет ждать его бронь. Ему сразу дадут боевую повестку после прохождения медкомиссии
автор Сhiccita • 27 июня 2024
Ответ дляWomAnn
Чоловік говорить, що я його не підтримую, я сказала, що ти сам вирішуєш що тобі робити, щоб я не була винна, але сподівалася на броню , він категорично в тцк іти не хоче, а підприємство за нього не ручається, і не допоможе.
Contento• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
Тогда о чём тема? Значит не будет у него никакой брони и его реально могут загрести , если он пойдёт в военкомат становиться на учёт. Судя по вашим , комментариям создаётся впечатление , что вам всё равно заберут его на фронт или нет. Типа решай всё сам , делай что хочешь.
автор Сhiccita • 27 июня 2024
Ответ дляWomAnn
Ви праві. Ніскільки.
Елена1265• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
Так он сделал выбор. Не идти
Полковой раввин Изя• 27 июня 2024
Что же такое? Никто не хочет идти защищать родину, а также веру, армию и мову.
WomAnn• 27 июня 2024
Ответ дляСhiccita
Хай вирішує і діє сам, а ви як жінка просто підтримайте, якщо хочете жити з ним далі
WomAnn• 27 июня 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
А также Конча-Заспу і колю котлету вместе с Кошевым
Remensa• 27 июня 2024
Вашому легше. А тим,хто в армії служив 20 років тому? Ото де жопонька