Губи до вух• 27 июня 2024

Для Вас це було б нормально? Їли б таку їжу далі?

Наприклад ви приготували курячі гомілки в сковорідці.в сковороді їх і залишили.А потім ви бачите , що людина їла гомілки і кості з них кинула в ту ж сковорідку до нормальних, не зʼїдених гомілок. Для вас це було б ок? Неважливо хто це зробив, але не дитина і не підліток, а вже доросла людина.
Результат:
вже голосів: 259
141 (54.44%) Ні, це не нормально
92 (35.52%) Фу, та людина свиня
14 (5.41%) Нічого страшного
12 (4.63%) Результат
Силиконочка• 27 июня 2024
Кто бы это ни был, сказала бы, чтобы больше так не делал.
Престидижитатор• 27 июня 2024
Удалено администрацией...
автор Губи до вух • 27 июня 2024
Ответ дляСиликоночка
А це постійно так. І в ту саму сковороду
Кучерявочка• 27 июня 2024
Записала бы человека к врачу, вдруг паркинсон какой-то или деменция.

Автор, ну епрст, вы же сама понимаете, что это не ок такое поведение. Идите ту курицу на голову человеку накидайте. Ну или поступите по взрослому, и обсудите этот момент
Забрала і не сказала• 27 июня 2024
Для мене ще й курка це не ок, а курка в перемішку з недоїдками- треш. Чекаю на 500 штук ’ рукаліцо’ під моїм постом. Курка на антибіотиках і гормонах росту- то ’ ням- нямка’
Силиконочка• 27 июня 2024
Ответ дляГуби до вух
Ну если взрослый и постоянно, то это явно не нормально!!
Кучерявочка• 27 июня 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Я уже поставила
Слухи-руки не распускаю• 27 июня 2024
Ответ дляГуби до вух
Це ваш чоловік так робить? Дивно, якщо доросла людина не знає, що треба сміття викидати, а не образно до їжі класти
автор Губи до вух • 27 июня 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ні це не мій чоловік, чоловіка немаю
Фрикаделька• 27 июня 2024
Ответ дляГуби до вух
ну бо ви нормальний триндюлей видать не можете
ви і зараз сумніваєтесь -а може то так і треба?
ви реально не розумієте норм це чи не норм?
Престидижитатор• 27 июня 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
о, эко-веган в треде
Пописанная парта• 27 июня 2024
Я только младшего прошу кости оставлять, а не выкидывать. Потому что у него там мяса больше остается, чем он съедает.

Вообще гомилки не люблю
Последний вагон• 27 июня 2024
Автор, якщо б ця людина взяла собі гомілки на тарілку, сіла до столу і їх їла, то вона б кістуки у смітник викинула. А так їла зі сковородки на ходу. там і залишила.
Престидижитатор• 27 июня 2024
Ответ дляПоследний вагон
ну она и так и сяк свинья. не понимаю проблемы выкинуть кости в мусорку, разве что мусорки в доме нет
Болтушка Му• 27 июня 2024
Ответ дляГуби до вух
Открыть рот и сказать ,что так не делают
Та никада в жизни• 27 июня 2024
Не нормально, так само ненормально як і те, коли п´ють мінералку прямо з пляшки.
Тому моя бутилка з мінералкою стоїть у мене в кімнаті.
Зілля до весілля• 27 июня 2024
Фу, та людина свиня))
Зілля до весілля• 27 июня 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Даже если нет, то можно найти пакетик и сложить.
Накладні мюслі• 27 июня 2024
Ответ дляГуби до вух
В карманы ему/ей сложить, может дойдет
Зашла на 5минут• 27 июня 2024
Фу, я гидую чужі слюні
Ло Шарик• 27 июня 2024
фу це Ваш чоловік така свиня?
LediBlac• 27 июня 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Скажите, а вы мясо совсем не едите? Или такое отвращение только к курице?
долой_лама• 27 июня 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
У Вас уже есть ’своя’ бабушка с молочкой и овощами?
Ашолюдискажуть• 27 июня 2024
Ответ дляГуби до вух
Є такі свині. Це не нормально, як і те, що мені розповідали про схожого кадра. Він теж, коли їв гомілки. Те що він не ставив тарілку у мийку це пів біди. Він ці кістки складав на столі поруч з брудною тарілкою і йшов з кухні
Фима Собак• 27 июня 2024
Ответ длядолой_лама
Ну какая бабушка! Корова на балконе, вместе с курочками и огородик под балконом, а в цветочных горшкам зелень и помидоры
СкиниУскачи!• 27 июня 2024
якесь бидло
Шукаю трусики• 27 июня 2024
Ну я бы не рассказывала взрослому,куда ему кости складывать
Балаболка• 27 июня 2024
Курица=гормоны. Любой спортсмен это подтвердит.
Жена сантехника• 27 июня 2024
Ответ дляГуби до вух
Ні це не мій чоловік, чоловіка немаю
А кто ?
долой_лама• 27 июня 2024
Ответ дляФима Собак