БезПаспортаНеПродаю• 27 июня 2024
Супровід адвоката 2 тис доларів Я в шоці
Супровід адвоката до тцк на відновлення даних + допомога (якщо є захворювання) в знятті з обліку коштує 2 тис доларів! Може хтось чув про Поліну Марченко?
Чи реально вона допомагає?
Чи зараз у всіх такі розцінки,чи може вона дійсно дуже суперовий адвокат...
Чи реально вона допомагає?
Ответ дляЗоя Жорівна
А Ви в курсі, що треба оплатити послуги адвоката при будь-якому рішенню справи ? Не забувайте про це.
Бо іноді люди думають, що заплатять за рішення, а виходить що платять за роздрукування папірця та поїздку до залу суду , або тцк.
Як домовишся
’гонорар успіху’ ніхто не відміняв
Тобто, якась фіксована сума’ за ведення справи + якась сума чи %% за виграш (позитивний для клієнта рез.)
’гонорар успіху’ ніхто не відміняв
Роздратована шкіра• 27 июня 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
А відстрочку дали?
понимаете, это ж надо было несколько лет назад делать. А счас хрен кто что даст. Упаковали его , счас возле Рижівки((((
связи нет (((
постоянно нервы (((
связи нет (((
постоянно нервы (((
Щебетуха• 01 июля 2024
0665369962 адвокат Еліна, витащила нас, за набагато менші кошти, в декілька десятків разів
Сундучок с каникулами• 01 июля 2024
Ответ дляЩебетуха
А як вона вас витащила? Стан здоров´я?