Робот Вертер• Изменено 27 июня 2024

КДАДПМіД імені Бойчука - КНУБА - КНТЕУ - ... де краща, якісніша підготовка

спеціалістів дизайну? Незабаром потрібно буде зробити вибір майбутньої професії і тут розгубилися. Донька творча, планує на ’дизайн’,але який і куди? Хоче на графічний, а мені здається, що це дуже обмежено, поліграфія. Який із видів має більший попит і пропозицію, де можна приблизно влаштуватися на роботу. Результати НМТ невисокі, середній бал 161, зрозуміло, що скоріш за все контракт. Два роки готувалася до творчого іспиту. Порадьте, який із видів (графічний, промисловий чи середовища) має більші перспективи, попит, у якому ВУЗі кращі вимоги та база для навчання?
Дуже дуже вумна• 27 июня 2024
какая подготовка?
уже ведь началась вступная кампания
Море_море_я_скучаю• 27 июня 2024
Я би вибрала КНУБа. Більш універсальний диплом, технічна направленість. Потім зможе працювати від поліграфії до ландшафтного дизайну. Багато роботодавців у вакансї вказують, що бажано диплом КНУБА.
Сама його закінчувала, але давно. Син теж хоче графічний дизайн. Намагаюсь спрямувати на щось більш універсальне
автор Робот Вертер • 27 июня 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
какая подготовка?
уже ведь началась вступная кампания
Ні, ще не почалася. З понеділка реєстрація елкабінета, а ще через тиждень творчі іспити. Уже на носі...
автор Робот Вертер • 27 июня 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Дякую, а що з Вашого погляду більш універсальне?
Капризуля• 27 июня 2024
Графічний - це в Бойчука, і це не лише поліграфія.
КНУБА - це більше про архітектуру таки, знаю, коли йшли, бо хотіли в дизайн інтер´єру, а потім таки стали архітекторами й успішними.
Море_море_я_скучаю• 27 июня 2024
Я свого намагаюсь на архітектуру настроїти. Але там і факультет дизайн майже не відрізняється. Багато пар спільні. Я архітектуру закінчувала. Якщо прям творча дівчинка, то диплом дизайн, а по графіці можна паралельно курси закінчити. Але це моє бачення.
mikshyta• 27 июня 2024
Скажіть, що потрібно на творчий іспит, як готуватися до нього і де краще, як він взагалі проходить?
автор Робот Вертер • 27 июня 2024
Дякую, за поради. Дивлюся, що ніхто не згадав інші ВУЗи, значить таки Бойчука і КНУБа - найуніверсальніші. Як же ж важко зробити вибір, а ще страшніше помилитися у ньому.
автор Робот Вертер • 27 июня 2024
Ответ дляmikshyta
Творчий іспит - це рисунок або композиція. У Бойчука - композиція, а в КНУБа - рисунок. Іспит здається на вибір онлайн/офлайн. Цьогоріч, крім творчого, потрібні НМТ. Донька два роки ходила на додаткові заняття з рисунку, композиції, малювала масляними фарбами, напрацьовувала портфоліо, бо минулого року воно було потрібне, а от в цьому році - ні.
mikshyta• 27 июня 2024
Ответ дляРобот Вертер
Дякую