Выкупаная• 01 марта 2014

Покритикуйте, оцініть та порадьте Проект кухні-вітальні

Кухня-вітальня. МЕтраж кухні 9.8 м2 вітальні 18.4 Розділені стіною наполовину.
Все планується в сучасному стилі. Кухня глянцева. Кольори сірі білі чорні з акцентрм лимонним. Дуже хочемо чорну плитку на підлогу 60 на 60 (буде водяний підігрів підлоги) ае не можемо знайти в місті за адекватну ціну.. якщо є саме чорні то від 100$ і вище, або китайська за 20$(але її точно не будемо брати). Як думаєтне яка ще може підійти? Менші плити не думаємо що будуть мати вигляд. боїмся.що виглядатиме як в туалеті. Коридор-вітальня-кухня плануються всі однією плиткою
І взагалі, як вам. НЕ "бийте сильно" такий орієнтовний план робила сама вперше. Це плану орієнтовний план по габаритах і кольорах і що де стоятиме а от конкретніше треба вже буде вибирати.
Шкода, що тут можна тільки 5 фото додавати,бо є більше ...і план би кинула ще
автор Выкупаная • 01 марта 2014
ось додала ще фото і план

julietta25• 01 марта 2014
вы черное на кухне будете мыть а потом вот так делать особенно глянцевую. советую еще подумать
Аноним_591• 01 марта 2014
мне не нра цветовая гамма((( можно разные оттенки серого, но не черноый.., и лимонный не нра.. мне больше понравился бы с сиреневым,фиолетовым. на черном полу будет весь мусор моментом видно. глянцевая поверхность - сильно видно все отпечатки. и че-то я не представляю все в одном прям.. как-то не уютно, холодно.
Дежурняшная• 01 марта 2014
Я сейчас тоже этим занимаюсь. ищу в нете кухни, чтобы дизайнеру дать приблизительное фото. Остановилась на глянце. А ваши хороши.
Веселая моль• 01 марта 2014
так темно и мрачно, наверное, только в тюрьме.... ((( Вам же там каждый день жить... и ночь....
автор Выкупаная • 01 марта 2014
Ответ дляАноним_591
фіолетовий мене дратує)) в сестри спальня з фіолетовими акцентами..аж бісить))
Аноним_573• 01 марта 2014
Очень приятный диз и места много мне очень нравится!
Аноним_573• 01 марта 2014
Ответ дляВеселая моль
На вкус и цвет!
автор Выкупаная • 01 марта 2014
Ответ дляДежурняшная
я теж зупинилася і чоловік на глянці..хто має той каже супер! витирати набагато легше ніж дерев’яну! і терт не треба

автор Выкупаная • 01 марта 2014
Ответ дляВеселая моль
та стіни будуть повністю білі! то в 3д вони чогось сірі виглядають, а так будуть біленькі при біленькі всюди!
автор Выкупаная • 01 марта 2014
Ответ дляАноним_573
На вкус и цвет!
це точно))
bonia85• 01 марта 2014
мені особисто не подобається розположення столу
ЗабежАЛОЧКА• 01 марта 2014
мне не очень нравится эта панель что всю кухню закрыла,
сделайте стильную барную стойку место панели, а на её место поставьте диван, а на стене (там где у Вас диван стоит) плазму
зону кухни-там положите плитку, всё остальное лучше ламинат
автор Выкупаная • 01 марта 2014
фартук думаємо , або з білої чи чорної плиточки ’цеглинки’, або з ’мозаїки’ чорної з переливом
bonia85• 01 марта 2014
і якщо вже вирішите там ставити стіл,то зробіть бра надвисаюче над столом.
nnattalli_nn• 01 марта 2014
Ответ дляВыкупаная
у меня на кухне такая, как на 1 фото, очень классно смотрится
автор Выкупаная • 01 марта 2014
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
ти теж спочатку думали якось мудрукати і т.д але в нас новобудома і то так було, як є. Ми все таки вирішили нічого не ломати перероблювати..і чесно кажучи, ми якось не любимо барні стійки))
ЗабежАЛОЧКА• 01 марта 2014
потолок натяжной -глянец кремового цвета
автор Выкупаная • 01 марта 2014
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
ой перепрошу. ..не ’ти’. а ’ми теж’

ЗабежАЛОЧКА• 01 марта 2014
Ответ дляВыкупаная
барная стойка просто бы отделила зону кухни))
автор Выкупаная • 01 марта 2014
Ответ дляnnattalli_nn
;) знаю що зараз в багатьох є..але мені ну так вона якось подобається..вона гармонічна до класики і до модерну
nnattalli_nn• 01 марта 2014
Ответ дляВыкупаная
у меня тоже черная кухня и белая плитка под кирпич, за 3 года не пожалела ни разу.
автор Выкупаная • 01 марта 2014
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
а ми просто подумали, що хай буде... ’особисту’ частину кухні закриватиме..хтось в гості прийде не буде бачити що я там мудрую щось))
ЗабежАЛОЧКА• 01 марта 2014
стол чертий шо, чего он там возле окна... в шторе стоит?
ЗабежАЛОЧКА• 01 марта 2014
Ответ дляВыкупаная
у Вас же будет красивенная кухня! а Вы её спрятали
nnattalli_nn• 01 марта 2014
а так не хотите? За стол соглашусь, он та там не смотрится
автор Выкупаная • 01 марта 2014
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
просто не знаємо куди його діти((( влітку не будемо там їсти ...коли тепло в нас є балкон 7м2...там будемо снідати-обідати-вечеряти))
автор Выкупаная • 01 марта 2014
Ответ дляnnattalli_nn
класно! ))
тільки я щось не знаю в яку строну як розвернути)) мені ’цегла’ дуже подобається..а чоловіку ні(( дивно що згоджується на такий фп=артух..я пропонувала взагалі цілу стіну де кухня реальну цеглу(дім цегляний) і в білий колір...не хочу((
Бабушка-байкерша• 01 марта 2014
Мне нравится все! Кроме холодильника! Я бы лучше купила не двухдверный а обычный двухметровый с меньшей морозилкой и под микроволновкой разместила бы дополнительную морозильную камеру.И обязательно посудомоечную машину!ОБЯЗАТЕЛЬНО! Теперь за холодильник: как ни смотрю на них в магазине-понимаю что полезного места мало!!! а если маленькое дите и три кастрюльки с разными супчиками поставить а еще холодец,шубу и рыбку фаршированную для мужа так и маловато места! Все занимает полочка для напитков и отсек для льда! Вы что каждый день пьете виски?Или ежедневные ушибы? и лед ох как необходим?
автор Выкупаная • 01 марта 2014
Ответ дляБабушка-байкерша
Так, ви праві...ми спочатку дуже 2х дверний хотіли...але пішли в магазин..і вони всередині не такі великі...теж дивилися на височезні... ми спочатку купимо холодильним. а потім як кажуть ’будем гарати під нього’...нам світло зробили так..щоб і під широкий підійшло і під вузикий якщо що