Ніка Найз• 28 июня 2024
Дівчина з Нью-Йорка показує груди у публічних місцях заради рівності між чоловік
Логіка в неї така: якщо хлопці можуть ходити без футболки, то чому дівчата не можуть?
Борець за права жінок показує груди в основному туристичних місцях. Там величезні скупчення людей, які найчастіше радіють її протесту. Вона має і хейтерів, але їм вона радить відвернутися.
При цьому влада нічого не може зробити — у Нью-Йорку жінкам уже 30 років можна ходити топлес.
Боніфацька• 28 июня 2024
Ответ дляPole
Їй треба з десяток тем за пів-години створити, коли вже там перечитувати...
А де ота Оленамрія, на аватарці чоловік, поділася, що строчила тут посекундно теми? Вона нік мабуть змінила ))