Сонячний зайчик• 28 июня 2024

Кого кусал клещ, зайдите пожалуйста!

У вас были клещи или у детей, вы пили антибиотик? И сдавали ли анализы потом?
Результат:
вже голосів: 42
20 (47.62%) Ничего не делали
11 (26.19%) Пили антибиотик
6 (14.29%) Сдавали анализы через пару нед
5 (11.9%) Свой вариант
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 июня 2024
Ответ дляНе пириживай
Чому почали пити аб через місяць? Не було еритеми спочатку?
еритеми зразу майже буває. її взагалі може не бути. Це не показник. еритема вилізла через 3 тижні,ще й ззаду на сраці,а її не бачила.. а ’розумна’ медсестра,що витягала кліща,сказала спостерігати......дурбецало йоб..те
Всех анонимов аноним• 28 июня 2024
Ответ дляTatyana_1975
Почитайте нижче. Тиждень не дпопомвг.
При тому, що я пила 400 мг, а не 200, як частіше призначають.
Тому, або пити 21 день, як повгий курс лікування, або нічого (щоб ге змазати картину), здати вестернблот за 3 тижні.
Та ніхто нічого здавати не буде. Написала чоловіку, що як знайде антибіотик, щоб купив. Дякую
Всех анонимов аноним• 28 июня 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
21 день по польським протоколам. Доксициклін 400 мг.не 200! і ховатися від сонця. від докси шкіра стає чутливою до сонця. не прогавте момент.
На жаль хочатись від сонця не вийде ніяк
Всех анонимов аноним• 28 июня 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
У мене бабуся ті кліщі цепляла раніше кожні вихідні. Жодного разу не пила антибіотик. Навряд же люди, що живуть в селах щоразу п´ють антибіотик?
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 июня 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Коли жила бабуся і коли я була мала кліщі були незаразні. А зараз ситуація змінилася. Про це наголосив лікар з Інституту Громашевського. Раніше хворий кліщто рідкість. А тепер здоровий рідкість.якби кліщі були здорові то в 2022 р інфекційне відділення де я лежала не було забите на лайм хворих.весь поверх одні лаймовські. Колись і тепер- разюча відмінність.
Tatyana_1975• 29 июня 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Зараз ситуація така, що не всі можуть здати аналіз.
Якщо доксиціклін (діюча речовина), треба сонцезахисний крем, щоб не було опіків шкіри