Фізик-ядерщик заочно• 28 июня 2024
Сдала польский на С1)
Несколько раз когда писала здесь о том, что с начала войны учу польский и знаю на В2 или С1, с меня тут смеялись и не верили, говорили что это только моя оценка и не соответствует действительности. А сегодня получила результаты гос экзамена. Сдала на С1, просто хочу поделиться своей радостью)
Фізик-ядерщик заочно
• 28 июня 2024
Ответ дляЯ в дамках
Ви не праві. Це дуже важкий екзамен. Моя донька не здала, хоча готувалася, і на той час вже три роки навчалась в Польщі . І спілкування на побутовому рівні з поляками має мало відношення до його здачі. Особливо якщо людина не гуманітарій, бо там твори, роздуми, висловлення думок, загальна ерудованість і знання щоб могти висловитись по темі хоча б на рідній мові, та ой...
Ви знаєте, як піде цей екзамен, це досить неочікуване. Я теж переживала за письмо і за розмову, бо якісь дрібні помилки в закінченнях я роблю і інколи мене поправляють. А на екзамені письмо і розмова мені пішли дуже легко, але дуже важким було аудіювання - звук поганий, немає часу щоб ознайомитися з завданням, завдання один раз звучить, слухаєш і одразу треба записувати відповіді. я думала, що не здала саме через нього, хоча в житті я польску розумію ідеально, хіба що якісь сленгові вирази можу не знати. Майже всі, хто зі мною здавав, це були дуже молоді люди, мабуть студенти
все по ГОСТу!• 28 июня 2024
Ответ дляКиця-бриця
Ви думаєте що автор не робе ніколи помилок) Здала молодець,але це не якесь супер досягнення,за два роки життя і роботи в Польщі, особливо коли робота на польській мові,а не з українцями на заводі.
Ви дуже недооцінюєте складність польскої мови, у рейтингу вона на 9 місці у світі,, не перших російська китайська і т п. І це вам не помурликати щось на устній частині на В1, це С1 ви розумієте що це?
Я в дамках• 28 июня 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Та я то знаю, донька розповідала. Окрім того треба мати знання про історію, сучасне життя саме в Польщі, бо є теми що цього стосуються. Доньці саме така трапилася на устній частині.
Істеріомама• 28 июня 2024
Ответ дляКиця-бриця
ви смієтесь? Не всі носії знають мову на С1. А тут за два роки та й іноземка.
Автор велика молодець!!!
Хтомолодець? Я!• 28 июня 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Witam) Сначала c репетитором, потом в основном сама по учебникам, книжки читала, на работе разговариваю тоже много
Вот! Работа основное! У меня не польский, другой язык. На курсах была 7 мес + репетитор. Сдала международный сертификат на В1. И теперь вижу, что нужно выходить на работу иначе сами курсы и книжки на этом уровне не помогут. Мне для дальнейшей работы нужен тоже С1
Хтомолодець? Я!• 28 июня 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
А такого, що використовувати це одне, а написати правильно текс, орфографію і тп не кожен поляк зможе
И 150 синонимов чтобы текст выглядел красиво. И сформулировать все. Я вообще журналист, прохожу стаж в отделе коммуникаций. На русском в уме я уже все написала, а сказать это не могу вообще(
Фізик-ядерщик заочно
• 28 июня 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
С работой сложно на самом деле. Я одна украинка, все поляки. Я поначалу очень стеснялась говорить на митингах, интервью проводила только по английски (на польском тоже стеснялась, боялась, что забуду слово, не вспомню соотвествующего слова и тд), тем более акцент есть, он у всех украинцев хорошо слышен. Вот только несколько месяцев назад стала себя чувствовать более-менее уверенно, но и то интервью мне на английском комфортнее
Киця-бриця• 28 июня 2024
Ответ дляІстеріомама
Автор велика молодець!!!
Молодець,де я пишу що автор не молодець.Ви думаєте це не під силу іноземцям чи що? Незнають ті кому це не потрібно
Істеріомама• 28 июня 2024
Ответ дляКиця-бриця
Що ’ЦЕ’?
Я зараз вивчаю третю іноземну.
Що я думаю?
Я зараз вивчаю третю іноземну.
Що я думаю?
Фізик-ядерщик заочно
• 28 июня 2024
Ответ дляІстеріомама
Що ’ЦЕ’?
Я зараз вивчаю третю іноземну.
Що я думаю?
Я зараз вивчаю третю іноземну.
Що я думаю?
А яку вивчаєте третю? я знаю польську і англійську, і трохи французьку (А2). Зараз думаю чи далі покращувати польску і англійську, чи вивчати французьку. Були хороші пропозиції по роботі з французькою, а нажаль її не знаю так(
Істеріомама• 28 июня 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Німецьку вивчаю зараз.
Французьку теж знаю, як ви, десь А2, бо дуже давно не займалася нею.