Фіфачка• 28 июня 2024

Гараж, податок

Запитання до власників гаражів. Чи потрібно платити податок на нерухомість. Читаю закон, оподатковується нежитлова нерухомість.
Ло Шарик• 28 июня 2024
В особистому кабінеті у мене немає обов´язкового платежу. На квартиру є, а на гараж немає.
Я вирішила, що значить не потрібно

автор Фіфачка • 28 июня 2024
Ответ дляЛо Шарик
Я вирішила, що значить не потрібно
Дякую. Світло вимкнули. Не можу зайти в кабінет. Просто думки у мене такі, а якщо в людини в смт якомусь залізний гараж з ямою, це десь 30 квадратів. 3000 грн платить в рік? Ну дурня якась
Спілий баклажан• 28 июня 2024
У нас є гараж поряд з будинком, не стаціонарний, а залізна коробка. Ми платимо за оренду землі в Управління благоустрою міста десь 278 грн./міс
Ло Шарик• 28 июня 2024
Ответ дляФіфачка
У мене стаціонарний, цегляний,24 метри, право власності і внесення до реєстру.
В особистому кабінеті є ,як об´єкт власності,але без нарахувань
автор Фіфачка • 28 июня 2024
Ответ дляЛо Шарик
А в кабінеті взагалі видно нерухомість? Бо на квартиру теж ніколи нічого не приходило, там два метри понад 60. Але документи дуже старі, їх більш всього в реєстрі нема.
Ло Шарик• 28 июня 2024
Ответ дляСпілий баклажан
У вас трошки інше.
Ми про податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки
автор Фіфачка • 28 июня 2024
Ответ дляЛо Шарик
А земля приватизована у Вас під ним?

Ло Шарик• 28 июня 2024
Ответ дляФіфачка
У кабінеті має бути всі об´єкти вашої власності
Спілий баклажан• 28 июня 2024
Ответ дляЛо Шарик
У вас трошки інше.
Так може і у автора так само, як у мене, ви ж не знаєте
Ло Шарик• 28 июня 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Що так само? Автор про гараж, а ви про землю
автор Фіфачка • 28 июня 2024
У мене цегляний. В кооперативі.
Спілий баклажан• 28 июня 2024
Ответ дляЛо Шарик
Я теж про гараж. Гаражі бувать різні, ви не знали?
автор Фіфачка • 28 июня 2024
Ответ дляЛо Шарик
Дякую.
Спілий баклажан• 28 июня 2024
Ответ дляФіфачка
У мене цегляний. В кооперативі.
Так тоді кооперативу треба платити
Ло Шарик• 28 июня 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Ви платите за оренду землі.
А у автора питання про податок відмінний від землі.
Не знали, що таке буває?
Тепер будете знати
Спілий баклажан• 28 июня 2024
Ответ дляЛо Шарик
Ви платите за оренду землі.
Не знали, що таке буває?
Тепер будете знати
У меня 3 гаража: 1 в собственности, второй в кооперативе, 3ий - железная коробка возле дома. Я знаю, как платить во всех этих случаях, есть еще варианты?
автор Фіфачка • 28 июня 2024
Ответ дляСпілий баклажан
І Ви не платите податок на той, що у власності? В кооперативі - це ж теж у власності, за нього щось платите?
Ло Шарик• 28 июня 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Да ви шо?😂 Так які вам варіанти ще треба? Вам запропонувати четвертий гараж чи що? 😂У вигляді палатки 👍 у вас ще такого немає
Спілий баклажан• 28 июня 2024
Ответ дляЛо Шарик
Удалено администрацией...

Спілий баклажан• 28 июня 2024
Ответ дляФіфачка
Удалено администрацией...
автор Фіфачка • 28 июня 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Удалено администрацией...
У мене він у власності, витяг є. Але правління мовчить, бо так би думаю, що сказало. Дякую, я запитаю.
Вчителька з мікрорайону• 29 июня 2024
Ответ дляФіфачка
В прошлом году насчитали мне налог на гараж,как и за лишние метры квартиры.В этом году,думаю,ничего не изменилось.Киев.
забиякина• 29 июня 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Не верю.
За нежилую недвижимость налог не берется. У меня в собственности гараж 40 кв.м. В кабинете налогоплательщика он виден как и квартира, но налогом не облагается. Платится лишь в кооператив членские взносы
Вчителька з мікрорайону• 29 июня 2024
Ответ длязабиякина
Не верю.
Подскажите ,пожалуйста,за кабинет налогоплательщика или ссылку дайте.Мне нет смысла вас обманывать.Я сама очень удивилась,почему за нежилую недвижимость насчитали налог.
забиякина• 29 июня 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
https://cabinet.tax.gov.ua/login
Вчителька з мікрорайону• 29 июня 2024
Ответ длязабиякина
https://cabinet.tax.gov.ua/login
Спасибо большое за ссылку.
автор Фіфачка • 29 июня 2024
Зайшла я сьогодні в свій кабінет. Там гараж не підтягнутий. І адреса регістрації 25-ти річної давності. Тепер делема чи йти в податкову, чи ну його ..
автор Фіфачка • 29 июня 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ви в кабінеті побачили?