Бжоли-бандерівці• Изменено 28 июня 2024
Що повинно бути у голові, щоб так виглядати?
навіть коли тобі ще і 40 немає
усіх зневажає, ходить без нижнього зуба і обговорює дівчат які вони тупі, тобто судить по зовнішності, гарна - тупа, так і коментує про зовнішність
думала, що люди з такою зовнішністю не обговорюють інших
гроші має. є будинок, іномарка
Бжоли-бандерівці
• 28 июня 2024
Ответ дляПирожкиня
і як її обговорення на форумі вам допоможе?
бо сказати язиком не за спиною ви ж не наважитесь все рівно?)
То чим же ви краща? У вас набагато більше спільного, ніж ви думаете.
ну може і так
звичайно я тут, щоб знизити свою злість і здивування
щоб обговорити і почути різні думки
і що мене відрізняє, я не ставила на неї ярликів і не звертала увагу на зовнішність, поки з її рота не полились помиї і зневага до інших
тепер уникаю
щоб обговорити і почути різні думки
тепер уникаю
Пирожкиня• 28 июня 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
ну може і так
щоб обговорити і почути різні думки
тепер уникаю
щоб обговорити і почути різні думки
тепер уникаю
вы зробили такий же ганебний вчинок, то ж ви не дуже і відрізняєтесь.
Що вам заважає все висловити не за спиною у людини, а прямо в обличчя?
Бжоли-бандерівці
• 28 июня 2024
Ответ дляПирожкиня
розуміння, що не допоможе, вистачило почути коментарі про інших
просто уникаю
Пирожкиня• 28 июня 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
просто уникаю
а обговорення за спиною допоможе?
Ви ж така сама) Невже не розумієте? Вона вам не подобається, ви пишете про неї гидотні речі за спиною, розміщаєете фото, а ви їй не подобається, тому вона обговорює вас.
Кундалина• 29 июня 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
каким таким?
ну конечно быть такой «бабой» лучше и обсуждать коллег и знакомых какие они все тупые - однозначно лучше
ну а если вам так отлично, пожалуйста) иногда мир благосклонен к желаниям
А Вы своей темой чем лучше? Тоже принесли сюда обсуждать знакомую, какая она ... В своём глазу и бревно незаметно?