Міряю від одиниці• 28 июня 2024

Чтобы вы сказали своей первой любви сейчас?

Гарантую неперелевки• 28 июня 2024
Спасибо, что ты мне отказал, а то бы пошла жизнь по п...де

ШобВам_КакНам• 28 июня 2024
Який же ти урод і бабнік. Ще й лисий став!
Контрольница• 28 июня 2024
Іди в дупу!))
Шеллар• 28 июня 2024
Яке щастя, що ти мені тільки подобався і в нас нічого не було. А то зараз мені соромно, що я так по малоліцтву не розбиралась в людях та важала тебе нормальною людиною.
yer• 28 июня 2024
що воно бидло і що йому так і нада що його жінка його кинула. бо чмирів ніхто не любить, їбланів! щоб він спився і став потворою і не жалко зовсім
Ромашкинная• 28 июня 2024
Я бы ему спела одну небезызвестную песню:
Пошел нах..й
П....рас
неДоЖиру• 28 июня 2024
Что это хорошие воспоминания о большой любви школьных лет, и что желаю счастья))
ШобВам_КакНам• 28 июня 2024
Господь відвів, як то кажуть!
ШанельКуКу• 28 июня 2024
Почему-то нет желания ничего говорить. Не вызывает никаких эмоций. Да и первая - это обычно не любовь, а юношеская влюблённость, с чего бы я таскала это за собой всю жизнь

yer• 28 июня 2024
боже, які ми злі всі, багато точніш. А це ж Божа помилка, всесвіту. Треба бути умнішими і розбиратися не ображатися на Божу помилку.
автор Міряю від одиниці • 28 июня 2024
Ответ дляyer
😁👍
yer• 28 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
😁👍
скільки зла багато. Люди сходять з розуму від злості, а це ж Божа помилка всесвіту, коли будував світ. То треба рощуміти це і прощати, а якщо не любить , то треба уходити
Зараз все скажу• 28 июня 2024
Бачила на прошлому тижні, він мені зуби лікує))) Вірніші, інший лікар, але клініка його і він там хирург зубний, чи як вірніше сказати)) Знижки робить))) Ми розішлися мирно, я закохалась в іншого і сказала йому про це. Він позітхав, поплакав образно, от і все. Ще в мене було 3 кавалера до мого чоловіка, зі всіма дружу. Я їм корисна по роботі, а вони мені. Ну і на каву ходимо, коли приїзжають.
Файна дівка• 28 июня 2024
Моя первая трепетная любовь,поцелуй и признание.Больше такого не было и не будет. И ещё его убили кацапы
Бегущаяпо• 28 июня 2024
Всі знають хто їх перша любов? Я не знаю, з садочку подобались різні хлопчики, потім у школі і далі. Як рахувати, той що в садочку? Той що у підлітковому віці? Після повноліття? Перші серйозні стосунки?
Не люблю натовп• 28 июня 2024
Что мечтала увидеть его еще раз всю жизнь ( но у нас ничего не было, познакомились в мои 15 😭, его 19)
Парасюха• 28 июня 2024
Дай воды, сказала бы
ШобВам_КакНам• 28 июня 2024
Ответ дляБегущаяпо
Хоча би поцілунок
Бегущаяпо• 28 июня 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Хоча би поцілунок
А ну якщо поцілунок, то триндець, якби я його зустріла, дала би добре ногами по яйцям, і по голові пару раз, а потім добити, щоб не встав.

АБВГДейка• 28 июня 2024
Чтобы держался и остался жив!
С 14 года там
ШобВам_КакНам• 28 июня 2024
Ответ дляБегущаяпо
О, шо ж так?
Бегущаяпо• 28 июня 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
О, шо ж так?
Бо той виродок за кілька років після того, як ми зустрічалися, згвалтував дівчину і викинув її у вікно.
ШобВам_КакНам• 28 июня 2024
Ответ дляБегущаяпо
Кошмар
ДаЗдраПерма• 28 июня 2024
Царство небесне.
Вони з мамою мене з 2х місячною дитино виставили на мороз в халаті вночі, бо дитина спати заважала синочці, а взагалі на нього не схожа, нагуляла, шалава, мені було 19.
Далі моя доля склалася добре, а він спився і помер у 33.
Пухнасті штани• 28 июня 2024
Мою первую любовь... хм, это было 20 лет назад, не знала что он и где. А потом знакомая прислала видео его разоблачения, окащываеться и у нас еа ТВ было и на рашистких каналах. Называли современным Остапом Бендером, строил всё время какие-то финансовые пирамиды, а задержали вообще в поддельной форме фсбешника.
Сказала бы ему, что офигенно что мы не вместе)))
Бегущаяпо• 28 июня 2024
Ответ дляПухнасті штани
Одну з моїх любовів у себе на каналі Кац обісрав за зиганутість, я так думаю нас з Вами прямо відвело на щастя від такого.
Твоя космішна• 29 июня 2024
покойся с миром
Laura20• 29 июня 2024
Добре, що ти у 14 обрав іншу дівчину. І мерзавець, що покинув, коли вона завагітніла. А то зломав би мені життя. Хоча я була вже тоді не така наівна)
Як швидко час іде, вже 16 років пройшло😊
Хвігура мічти• 29 июня 2024
Где ж ты взялся на мою голову
Но хорошо, что это было. Наверное