Ваша прЭлесть• 29 июня 2024
Шлях до дома з відпустки. Яка у вас пісня асоціюється із дорогою до дому?
В дорозі були півтори доби. Зразу скажу, що їхали не автобусом. Шлях був довгий, багато пересадок, літак+громадський транспорт. Душа вже летіла до дому.
Так от, як сіли в потяг і зранку вже їхали по Україні, дві пісні в голові. Перша від Курган і агрегат» «як же дома аху…но» а інша «Гаї шумлять, хмарки летять…».
Не цілуюсь з бодуна• 29 июня 2024
Гаї шумлять - я слухаю, хмарки біжать - милуюся...
В мене ця пісня в голові зстрягла 😂
Ваша прЭлесть
• 29 июня 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
В мене ця пісня в голові зстрягла 😂
Душевна. Мене вона теж покорила
60 метрів сметани• 29 июня 2024
Бедняжечка автор,дома не была неделю,я дома в Херсоне с апреля 22 не была,мне рыдать или вешаться?
Ваша прЭлесть
• 29 июня 2024
Раніше приїхав у Бориспіль чи Жуляни, сів на літак і ти на відпочинку. Максимум про літак пісні в голові, а зараз треба подолати такі відстані і такі перепони, щоб добратися до точки відпочинку і потім назад, прокласти такі маршрути. Так це все складно
Ваша прЭлесть
• 29 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Насправді дуже вам співчуваю. Як і всім людям які втратили дім і вимушені виїхати чи переїхати.
Мульйонерша• 29 июня 2024
Жадан і собаки, Ребе
Рушаємо, Ребе, нічною залізницею
Вночі вокзали пахнуть смертю і корицею
Жінки лягають спати з духами-іконами
Давай вибиратися товарними вагонами
Вантаж у вагони свою параною
За чорним утомленим Сатаною
Пропащі душі, спотворені лиця
Куди нас вивезе наша залізниця?
ТНМК, Файна Юкрайна
Чих-Пих, потяг їде
Т-с, т-ш, сплять сусіди
Я дивлюсь в вікно, там файно
Спить моя Юкрайна
Рушаємо, Ребе, нічною залізницею
Вночі вокзали пахнуть смертю і корицею
Жінки лягають спати з духами-іконами
Давай вибиратися товарними вагонами
Вантаж у вагони свою параною
За чорним утомленим Сатаною
Пропащі душі, спотворені лиця
Куди нас вивезе наша залізниця?
ТНМК, Файна Юкрайна
Чих-Пих, потяг їде
Т-с, т-ш, сплять сусіди
Я дивлюсь в вікно, там файно
Спить моя Юкрайна