котопёс• Изменено 30 июня 2024
Чому в нас засуджують за алкоголь?
В нас та і в колишніх країнах совку,а от в Італії та Франції тощо починають ранок із келиху вина/просеко під пасту,або ще якусь страву і вечері також присутній алкоголь та закуски і так кожен день в них!
Про Польщу ,до якої нам ще розвиватися 100 років ,то взагалі мовчу,як там бухають вони
Хитрушка-чекушка• 30 июня 2024
Ответ дляЗабагаловка
Потому, что алкоголь разрушает клетки головного мозга.
Скажите это 100летним горцам у которых вино всегда под рукой
Поддакиваю иногДА• 30 июня 2024
Потому что это стереотипы, что подумают другие что алкаш, а на самом деле все начхать друг на друга, сейвсе живут как хотят.
Забагаловка• 30 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
100 летним вообще уже пофиг))
Гопница-Советчица• 30 июня 2024
Ох,наші порадниці в обморок би впали якби я показала фото з ресторанчиків Брюсселя,де дідусі і бабусі о 10 ранку потягують пиво та вино. А в обідню перерву всі працюючи люди обідають і на столі у кожного по келиху вина чи пива. І як вони ж після роботи, в костюмах та пляттях, також потягують вино та коктейлі .Але різниця в тому що вони вип´ють тих 2-3 бокала на день і спокійно підуть додому,без всякого гей лалей
І так вони роблять це щоденно.І я ще ні разу не почула, щоб хтось когось звинувачував за вживання алкоголю. А у нас же всьоооо.Всі алкаші, а я один в білому пальто
Дама_с_коготками• 30 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
То вино. А в нас якусь бадягу.
Хитрушка-чекушка• 30 июня 2024
Ответ дляЗабагаловка
100 летним вообще уже пофиг))
Так им и в 30 было пофигна ото шо вы написали 🤷♀️
Хитрушка-чекушка• 30 июня 2024
Ответ дляДама_с_коготками
То вино. А в нас якусь бадягу.
У вас може
Зоя Жорівна• 30 июня 2024
Ответ длякотопёс
Просеко 11 градусів,не таке і міцне виходить
Для алкоголізму достатньо 3-8 градусів, але регулярно. Якщо ви бачите тих хто кожного ранку п´є алкоголь в інших странах, то то такі ж самі алкоголіки що і у нас. Алкоголь на організм діє однаково в різних странах. Осноний показник алкоголізму регулярність, це і є залежність.
Гопница-Советчица• 30 июня 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Ага,тільки вони у свої 75 виглядають набагато краще,чим наші неп´ющі у 60.Їздять на веліках, займаються спортом і не мають стільки проблем зі здоров´ям.
котопёс
• 30 июня 2024
Ответ дляДама_с_коготками
То вино. А в нас якусь бадягу.
В нас теж виноград росте, наприклад вінницька чи Одеська область
Зоя Жорівна• 30 июня 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Бельгія в рейтингу алкоголізму на 17 місці поряд з Рашкою. Україна на 57 місці. Думаю нам є чим пишатись. В нас меньше алкашів.
Гопница-Советчица• 30 июня 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Та хоч на першому. Ви чуєте,що я кажу?Вони не мають таких проблем зі здоров´я, чудово виглядають, мають сильну економіку та тривалий вік життя.І прфіг,хто на яке місце в рейтингу алкоголізму їх поставив
Зоя Жорівна• 30 июня 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Ви їх медичну картку дивились?
Гопница-Советчица• 30 июня 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Ви їх медичну картку дивились?
В мене сусіди-бельгійці і багато з них похилого віку. Також серед знайомих (вони ж мають родичів, батьків).Так що Так,маю право робити висновки
Гопница-Советчица• 30 июня 2024
А ви тіштеся, що наша Україна на 57 місці. Тільки все інше в дупі
Зоя Жорівна• 30 июня 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Так, маєте право робити висновки, згодна.
Тільки ваші висновки суб´єктивні. Це як про дельфінів спасателів. Про гарних дельфінів розповідають тільки ті, кого дельфіни не втопили. Так і з алкоголем. Ви бачите тільки тих, хто не помер від алкоголю.
Гопница-Советчица• 30 июня 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Ок,якщо вас це тішить, то най буде так
Але реальність, то вона ж інша. Це не ваші філософські роздуми
Зоя Жорівна• 30 июня 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Все починається з малого. І наша країна буде квітнуть. Наші діти це побачать. Діти алкашів так і залишаться в дупі.
Зоя Жорівна• 30 июня 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Ок,якщо вас це тішить, то най буде так
Реальність перевіряється статистикою.
Гопница-Советчица• 30 июня 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Реальність перевіряється статистикою.
Ну ось приїдте і подивитесь як живуть і як виглядають ці ’алкаші’
Мой_ужин• 30 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
У меня, в отличии от вас,нет такого опыта и круга общения. А у вас есть .
И не выбраться вам с него.
С какого не выбраться? Финансового благополучия и интеллигенции? Ну да, для меня маргинальщина не мать родная, а кто-то и не замечает вокруг поскольку сам маргинал. Родная среда так сказать, красота
Зоя Жорівна• 30 июня 2024
Ответ дляГопница-Советчица
В Бельгії не була, в інших країнах була. Ніде не бачила щоб алкаші краще жили.
Гопница-Советчица• 30 июня 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Я вам кажу про те,що вони п´ють по 2-3 бокали вина чи пива на день. Для вас це вже алкоголізм. А вони будують сильну економіку, поки ви на них повісили цей діагноз
Голубец• 30 июня 2024
Ответ дляМой_ужин
Потому что это реальность и она такая по всей стране, хоть в поле, хоть в городе. Но маргиналы и дальше будут отстаивать свое право на «побухать», это одно из самых примитивных и доступных им удовольствий в жизни. А, и еще потрахаться.
А що вже з сексом на так? Реально одна із найбільших насолод життя
Хитрушка-чекушка• 30 июня 2024
Ответ дляМой_ужин
Ахахаха. И тут она проснулась
Зоя Жорівна• 30 июня 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Не треба розказувати що сильну економіку будують ті самі алкаші. Алкаші бухають,що ті коні які пашуть, бухають від стресу. Бо здоровій людині алкоголь не потрібен.
Мой_ужин• 30 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ахахаха. И тут она проснулась
Что и требовалось доказать) Маргинал никогда не поверит в существование параллельной благополучной реальности, банально негде вокруг увидеть и прикоснуться, да и талантов выпрыгнуть из этого порочного круга нет. А если где и просочится лучик света - маргинал спрячет голову в песок и будет приговаривать «все врут, все врут».
Хитрушка-чекушка• 30 июня 2024
Ответ дляМой_ужин
Ой. Женщина я поняла , вы вся лухари интелегентная , а вокруг свинь свиньи. Все ясно . Просто нам, ’ маргиналам ’ не понять откуда у такой элиты свиньи вокружении .
Мой_ужин• 30 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Да вы и не поймете по одной интересной причине. В разношерстном обществе всегда есть маргиналы, если у вас нет - у меня для вас плохие новости)
Хитрушка-чекушка• 30 июня 2024
Ответ дляМой_ужин
Хорошо хорошо, вы не нервничайте. Как скажете. Верим .