Омлетик• 01 июля 2024

Мобильный кондиционер - стоит ли брать и какой?

Добрый день всем! Хочу купить мобильный кондиционер. Квартира-студия. Бюджет до 7000. Можно ли найти нормальный и стоит ли вообще его покупать? Охладит ли он помещение?
Звезда в шоке• 01 июля 2024
Охолоджує нормально. Але є нюанси у вигляді шуму та труби, яку треба кудись вивести.
автор Омлетик • 01 июля 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Трубу можна ж у вікно вивести? А шумить сильно? Вночі буде заважати?
Творческий типаж• 01 июля 2024
Ні, фігня. Краще климатичний комплекс. Він хоч простіше в користуванні і більш функціональний. По ціні не підскажу, чоловік купував і те і інше ще до війни.
Звезда в шоке• 01 июля 2024
Ответ дляОмлетик
Вікно буде завжди відчинене. Там в комплекті є планка, але пару мотків скотчу таки приготуйте, щоб ізолювати. Шумить доволі сильно, трохи тихіше як пралка. Ну мені було пох на шум, я від спеки вмирала вагітною, тому мені не особливо заважало.
автор Омлетик • 01 июля 2024
Ответ дляТворческий типаж
А він не шумить сильно? І добре охолоджує? В квартирі хоч вішайся…
Рассказница• 01 июля 2024
Та скоро осень)
Уже завтра похолодает. Или вы в каком городе?
18 мнеУЖЕ• 01 июля 2024
Був такий апарат Електролюкс під час роботи в банку. Виводили трубу у вікно. Але тепле повітря все одно потрапляло в кімнату ззовні. Шумить монотонно, втомлює. Охолоджував кімнату 15 м2. Потрібно періодично зливати воду-конденсат із ємності 2 л. Незручний апарат. Можливо сьогодні є більш зручні версії.
Я б такое не носила, но продаю• 01 июля 2024
В нас такий на дачі, добре охолоджує 11 тисяч брали, проте потрібно трубу у вікно вставляти
Акуна_Матата• 01 июля 2024
Ответ дляРассказница
Та скоро осень)
у нас еще неделю +35, Днепр((
Творческий типаж• 01 июля 2024
Ответ дляОмлетик
Шумитть звичайно. Але можливо у різних виробників рівень децибелів теж різний, я не знаю, не вивчала це питання. Читайте технічні характеристики. Ми перестали ними користуватись
Ответ дляАкуна_Матата
у нас еще неделю +35, Днепр((
Довше тижня
Локшина на вухах• 01 июля 2024
Ответ дляРассказница
Та скоро осень)
где это завтра похолодает? и на сколько на 2 градуса?
nata_bmart• 01 июля 2024
ой, це був найгірший мій досвід))
не раджу абсолютно. більше мінусів ніж плюсів
nata_bmart• 01 июля 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
ну в нас завтра буде 22))
Локшина на вухах• 01 июля 2024
Ответ дляnata_bmart
ну в нас завтра буде 22))
на два дня?