Мрію про пончик• 01 июля 2024
Чоловік здивувався вартості моїх трусів
Купую зазвичай vs безшовні десь за 500 гривень, чоловік здивувався та сказав,що це такі за труси за 500 гривень,що типу дорого
А в них є і моделі за пів тори тисячі ,я їх не купую
А що він хоче,щоб в мене труси за 80 гривень із базару чи єви були?
Так то так чисто одноразки,вони відразу порвутся
Я-ваш шанс• 01 июля 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
как заказать? подскажите с каких сайтов?
Я заказываю через посредника с оф сайта
Зараз все скажу• 01 июля 2024
Ответ дляВредняжка
Я думала он удивился, почему экономите на белье и дал вам денег…
И я
Звезда в шоке• 01 июля 2024
Ответ дляМрію про пончик
Я хоча б ціную свого чоловіка
И радуете его труселями на последние деньги
ЗавЛабСнаб• 01 июля 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я заказываю через посредника с оф сайта
а у какого посредника заказываете?
Полтавська галушка• 01 июля 2024
Мій чоловік здивувався вартості одягу в Лоро Піано. Каже дивись, вони що з глузду зʼїхали, ти бачила ціни? Ну ващєєє. Я ніколи тут нічого не куплю. І я така
в якої пів гардеробу звідти
Кукусики• 01 июля 2024
Ответ дляМрію про пончик
Удалено администрацией...
купуйте за 800-1000 щоб він не тільки здивувався, а й о...в!
Сунуся в чужі справи• 01 июля 2024
Якщо в чоловіка невеликий дохід, то звісно труси за 500 грн для нього дорого.
Зараз все скажу• 01 июля 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Его последние деньги
Я-ваш шанс• 01 июля 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
а у какого посредника заказываете?
Я думаю, что ссылку в теме на телеграм или инсту сочтут рекламой.
Неначасі• 01 июля 2024
Ответ дляМрію про пончик
Виглядає,як дешеве із Алі)
А вс типа крутой бренд?
Пишу_граммотно!• 01 июля 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Не повірите, з сайту Victoria’s Secret
тяжкаялюдина• 01 июля 2024
Берегите психику мужчины - не говорите цены. Потратила 5К и все, на что именно не суть.
Нафаня Маня• 01 июля 2024
Ответ дляМрію про пончик
За його
Тогда понятно))) я себе на распродажах покупаю трусики Виктория секрет и вумен сикрет (испанский бренд) - выходит по 4-7 у.е. А за чужой счет можно на цену и не смотреть)
Всех анонимов аноним• 01 июля 2024
Ответ дляДинамоКит
заінтригували, що Ви таке трусами робите, що вони за одне використання рвуться?
Тоже интересно.
Если их конечно на качели вместо веревки подвешивать, то , наверняка порвутся, а может даже и нет.
КонФФетОшка• 01 июля 2024
Ответ дляДинамоКит
то просто треба ще й на них щось вдягати зверху, щоб не чiплялись та не рвались. А то як за 500 грн трусы - на iнше вже не вистачисть)
Гуляю босоніж• 01 июля 2024
Ответ длядякую аж підскакую
А зачем перед мужем отчитываться по поводу стоимости трусов?
Наверное затем что у женщины своих денег нет, а для ее мужа трусы за 500 грн - это чересчур.
Ласую колобками• 01 июля 2024
Одни трусы за 500?Это ж сколько вы их носите?Сколько штук и как часто меняете?
Сама собі лікар• 01 июля 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Трусы это расходник
И штука за 500грн - это жесть.
Ну для меня например потолок 250грн. Дороже смысла нет.
И их как минимум десяток...
Брала пару штук vs за 250
И штука за 500грн - это жесть.
И их как минимум десяток...
Брала пару штук vs за 250
Трусы это не расходник
Белье это настроение и самоощущение
Хотя наверное у кого как
Белье это настроение и самоощущение
Хотя наверное у кого как
Я на хвилинку• 01 июля 2024
Ответ дляЛастоноша
То ви запитали, шо він хоче? Чи ви нас питаєте, яких трусів для вас він хоче?
Де ви знайшли такі ціни на VS?
Він хоче без трусів.
И быстро, и без затрат🤣
Мольфарочка• 01 июля 2024
Ответ дляМрію про пончик
Зазвичай такі,що так висловлюються не заробляють і тих 12 баксів самі.
Так і ви ж не заробляєте))))
Я на хвилинку• 01 июля 2024
Ответ дляЛастоноша
Нахіба мені ваші посилання?
Завжди можна замовити через помередника по 4-5 дол, або тут в продавалці купити з наявності
Как зачем. Раскрутить магаз.
Барабан для дорослих• 01 июля 2024
Це син колись був на студ практиці на фермі в Данії. Звонить і розказає, мама, це якийсь кабздєць, хлопці колеги розказують що в одного жінка ліфчики по 100 євро купує, за ті 100 євро хлопець цілий день важко робить. Нахіба той ліфчик за 100 євро.
І я не розумію. Ладно сама заробила, купуй собі труси по 500 грн, і ліфчики за тисячі, а якщо чоловік горбатиться , то якось воно не по людські.
Моя білизна George, c&a, h&m зі знижками, мультипак трусів 5 штук -8 євро, прекрасна якість. Доньку теж вчу купувати на розпродажах і розумно підходити до витрат
Воленс-неволенс• 01 июля 2024
Ответ дляМрію про пончик
За його
Ну тогда ему виднее, дорогие трусы или нет
Оскорбляю всячески• 01 июля 2024
Ответ дляСама собі лікар
Трусы это не расходник
Белье это настроение и самоощущение
Хотя наверное у кого как
Белье это настроение и самоощущение
Хотя наверное у кого как
Настороение формируемое трусами, это совсем грустно. Обычно туалетные темы после 7 лет отроду ребенка теряют актуальность. Если после 7 лет настроение формируется трусами, еси трусы в приоритете над общением, над природой, спортом, искусством..... ну вы сами поняли что я не договорила.
Сама собі лікар• 01 июля 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
я надеюсь, вам полегчало от попытки меня унизить)