Мрію про пончик• 01 июля 2024
Чоловік здивувався вартості моїх трусів
Купую зазвичай vs безшовні десь за 500 гривень, чоловік здивувався та сказав,що це такі за труси за 500 гривень,що типу дорого
А в них є і моделі за пів тори тисячі ,я їх не купую
А що він хоче,щоб в мене труси за 80 гривень із базару чи єви були?
Так то так чисто одноразки,вони відразу порвутся
Эскиз бесконечности• 01 июля 2024
Ответ дляВредняжка
Я думала он удивился, почему экономите на белье и дал вам денег…
Оскорбляю всячески• 01 июля 2024
Ответ дляСама собі лікар
я надеюсь, вам полегчало от попытки меня унизить)
О нет, простите, я не про унижение. Глубокая депрессия, вобщем к психологу.
БершкомангоЗар• 01 июля 2024
Вобще я теперь, конечно, поняла все эти темы про выделения, вонь и намывания лактацидами с утра до ночи. Носить переработанный полиамид за 500 грн это сильно
Чемна панночка• 01 июля 2024
Срочно переходите на трусы за 1500.Возьмите 10 пар.Он поймет,как заблуждался
Ответ длягодовасик
Жлоб , он же не за один день таким стал. Таким и был всю жизнь.
не я и вы не знаете что у них в семье да как- нам дают кусочек информации под своим соусом- чтоб мы все поддержали- здесь так всегда на сайте в темах любых
может жена покабанела и там нет фигуры, сплошной жир и пузо- тогда ясно, почему стал примахиваться до стоимости трусов( но от нас все подробности всегда утаивают, чтоб в своем направлении показать- это же женщины)😂😁
Мания-Величия• 01 июля 2024
Капец))) На Али заказала трусы за 240 грн 4 штуки, вот я нищеброд)))
Пишу_граммотно!• 01 июля 2024
Ответ дляD_A_V
безшовні це гарнл та приємно жінкам, але ніколи не замовляли на сайтах- їздили та особисто все міряли
Удалено администрацией...
Бринзолетта• 01 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Купую часто в МС, пачка 500-700. Там 5 штук 😂😂😂 як на мене, то великої різниці з ВС не бачу :)
Мені вони навіть кращі
Трохи злякана• 01 июля 2024
Зараз з грошима туго, то за 50 трикотажні прості ношу однотонні, так вони швидше зношуються але не одразу, за раз ще жодного разу не порвала хоч зайва вага. А подорожче сама хочу купити як стане краще. За 300-500
Мрію про пончик
• 01 июля 2024
Ответ дляНеначасі
А вс типа крутой бренд?
До чого тут крутий чи не крутий?)
Мрію про пончик
• 01 июля 2024
Ответ дляМольфарочка
Так і ви ж не заробляєте))))
Але я і нікого ніщебродами не обзиваю
Мрію про пончик
• 01 июля 2024
Ответ дляD_A_V
ха, я чоловік і в мене сімейки за 700 грн поків п´ять тому придбані
дивний у вас чолов´яга- може він цін не знає та пам´ятає з дитинства?😁😂
Так і мені трусів вс вистачає на 2 роки
Мрію про пончик
• 01 июля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Удалено администрацией...
Пукимончиг• 01 июля 2024
Хай Бог милує, щоб чоловік запитував або знав ціну моїй білизні. Ну приблизно хіба, бо іноді розраховується він на касі. Я брала два комплекта нещодавно, вийшло зі знижкою 4700, то запитань ніяких. Він впевнений, що мені саме це треба, раз беру.
Неначасі• 01 июля 2024
Ответ дляМрію про пончик
До чого тут крутий чи не крутий?)
До того что это такой же дешман по качеству как и с али, но очень уж распиаренный для лохов
Ответ дляМрію про пончик
Так і мені трусів вс вистачає на 2 роки
так от таке відчуття, що ваш чоловік не знає взаголі шо скільке коштує, може ви самі усюди по магазинах сеупляєте- а в нього може початися заскок- може почати думати, що витрачаєте не по статксх, обираєте саме найдорожче та як у олігархів.
тому я вам рекомендую, як би він не був втомлений після справ, брати всеодно всюди його із собою- нехай сам бачить і допомогає обирати - це має вам допог и з його скигленнями.
БершкомангоЗар• 01 июля 2024
Ответ дляМрію про пончик
Удалено администрацией...
дякую аж підскакую• 01 июля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Наверное затем что у женщины своих денег нет, а для ее мужа трусы за 500 грн - это чересчур.
Ок, нет своих денег
Но я не понимаю причины отчитываться за каждую копейку тех средств, которые муж выделил жене, она уже самостоятельно распоряжается, по какой цене и в каком количестве покупать труселя
Ответ длядякую аж підскакую
Ок, нет своих денег
Так може дружина заявила, що ’виділеної суми недостатньо’ і чоловік вирішив дізнатися, на що витрачаються зароблені ним кошти
Мрію про пончик
• 01 июля 2024
Ответ дляD_A_V
Йому працювати,а потім щей зі мною по магазинах ходити?)
Мрію про пончик
• 01 июля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Не всі ,як ви носите із аврори труси,зате із бавовни
дякую аж підскакую• 01 июля 2024
Ответ дляviter33
Для меня это странно, если честно