Цибулька зла• 01 июля 2024

Київ, театр Франка, там є дрес код?

Ніколи не була в театрі
Карма хамелеона• 01 июля 2024
не особо, але є й заядлі театрали

АБВГДейка• 01 июля 2024
що ви маєте на увазі говорячи про дрескод?
Була місяць тому в брюках і блузці, не вигнали
Ковбой Хагис• 01 июля 2024
Ні. Але якщо одягнетесь трішки більш по вечірньому вам буде приємніше))
Усатая полосатая• 01 июля 2024
Немає дрес-коду, лише питання доречності) Скажіть краще, як ви квиток купили)
Жена аллигатора• 01 июля 2024
ну в шортах и с голым торсом не впустят, а так сейчас этикет стал уходить в небытие. Оденьтесь так, как оделись бы на мероприятие. Это все таки культурная программа))
Пиу!Пиу!• 01 июля 2024
В усіх театрах вже давно немає дрескоду. Лиш недоречними будуть шорти або спортивні штани. І обережніше з парфумами.
Що будете дивитися?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 01 июля 2024
сейчас тот дресс код никто не соблюдает. понятное дело что не в шортах прийти. многие в джинсах

Пиу!Пиу!• 01 июля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
На виставу о 15-00 в +33, припустимо, так?))
Удачная• 01 июля 2024
Я часто ходжу по театрам. В Києві ходять, як в джинсах і повседневке, так і в вечерніх сукнях
Ковбой Хагис• 01 июля 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Ну то трохи наша справа) але ну не спортивний костюм чи шорти ж) але і так пустять
Усатая полосатая• 01 июля 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
А якщо весілля, наприклад, за таких же умов? Це ж не буде приводом прийти у джинсових шортах)
АБВГДейка• 01 июля 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
легенька сукня адекватної довжини - і в жару, і в театр доречно
Жена аллигатора• 01 июля 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
можно надеть легкое платье льняное/прошву/ костюм легкий палаццо и блузку с коротким рукавом) театры сейчас кондиционированные)
все по ГОСТу!• 01 июля 2024
Да какой там код,как то в театре возле меня сидела женщинв в костюме пума
Кракадэ• 01 июля 2024
Нет. Хоть в спортивном костюме.
Ясамаякрасивая)• 01 июля 2024
Ответ дляКракадэ
Нет. Хоть в спортивном костюме.
Однозначно. Лишь бы не голая и на том спасибо.
Люблю пиво• 01 июля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
В додатку можна придбати квитки навіть на на деякі найближчі вистави . Є квитки на вересень . На днях можуть з´явитись на жовтень . Самі популярні вистави продаються за лічені дні , а то і години. Але є класні , які не так розкручені і актори там зіркові .
Люблю пиво• 01 июля 2024
Я б радила вам обрати зручне взуття , якщо тривога - вам треба буде пройти в укриття ( метро) , а потім знову в театр ). Нам пощастило двічі виходити )
СкиниУскачи!• 01 июля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Заходите на сайт и берете на любом балконе, партера нет конечно

Замрійлива• 01 июля 2024
почитайте на сайте
в шортах могут не пустить
Усатая полосатая• 01 июля 2024
Ответ дляЛюблю пиво
А які порадите з нерозкручених?
Усатая полосатая• 01 июля 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Ха
СкиниУскачи!• 01 июля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Ха
Что ха? 27 числа взяла на 7 число, еще целая куча оставалась
Усатая полосатая• 01 июля 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
На що? От зараз пролистала майже весь липень - кучі не бачу) Поодинокі місця на верхніх рядах балконів, з яких нічого не видно
Люблю пиво• 01 июля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
А які порадите з нерозкручених?
Була на Річард 3 в червні ( зараз її немає в афіші) . Квитки взяла за 2 дні до вистави . Дуже класно . Але якщо ви хочете щось аншлагове , саме зараз є квиток в додатку на 12.09 на Тартюф . Один лишився) . Подивіться Візит , з Сумською в головній ролі . На 12 липня квитки в партері є.
Також була на Незрівнянній, не погано .
Ну інші - відьма , марі, стюарт , безталанна - то все розкручене . Теж була ) на деякі хочу ще)
Люблю пиво• 01 июля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
А які порадите з нерозкручених?
Ще Люкс для іноземців . Легка приємна комедія . Оберіть собі на вересень , отримаєте задоволення . Ось на Люкс скрін і на Візит на 12 липня
begovelik• 01 июля 2024
Casual одяг, головне - не приходьте у купальниках і плавках
Люблю пиво• 01 июля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
А які порадите з нерозкручених?
Або беріть на Коріолан на 5.07 . На сайті є два квитки в партері . Я теж іду) дивіться які актори: