Медсестричка• 01 июля 2024

Завтра суд с мфо

Всем привет. Уже создавала тему по поводу суда с мфо, почитала судебную практику. Суд полностью на стороне мфо и бешеные проценты никого не смущают (учитывая что половину я выплатила) . Адвокаты браться не хотят да и смысла тратить на них деньги я так понимаю нет. Кто знает какой дается срок на оплату после вступления в законную силу? Имеют ли они право продавать недвижку? Кто сталкивался, может кто-то подавал апелляцию? Я немного в растерянности. Буду благодарна🙏🏽
Продаю витрішки• 01 июля 2024
Ответ дляМедсестричка
Две квартиры. Машины нет. Я официально не трудоустроена.
https://anticollector.ua/threads/poslugi-advokata-... і у цього юриста можна побачити перелік виграшних справ. Там реально молодці юристи та адвокати .
Пи Пи Пилюля• 01 июля 2024
Ответ дляПродаю витрішки
https://anticollector.ua/threads/advokat-z-kreditn... напишіть цьому адвокату. Відповідає швидко. Пишіть у вайбер . Консультація безкоштовна. Якщо МФО програє суд у вас будуть шанси повернути кошти за послуги адвоката.
будут шансы - хороший совет
Пи Пи Пилюля• 01 июля 2024
Ответ дляМедсестричка
микрофинансовая организация. Кредит. Платила пока работы не лишилась, взяла 10 тысяч они начали начислять 500 грн тело условно говоря и 4500 проценты. Сейчас в суд подали хотят получить тело 10000 грн и сверху 50000 процентов.
сколько времени вы уже не гасите долг?
автор Медсестричка • 01 июля 2024
Ответ дляПродаю витрішки
https://anticollector.ua/
Беріть адвоката!!!! У вас великі шанси виграти суд.
Написала адвокату. Спасибо!
автор Медсестричка • 01 июля 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Написала. Спасибо вам большое!
Продаю витрішки• 01 июля 2024
Якщо ви будете самі відповідати, то так, ви програєте суд. Якщо берете толкового адвоката то дуже великі шанси не платити відсотки і також великі шанси взагалі виграти справу. Яким чином МФО може доказати що саме вам видали кредит! Ви ніякого договору особисто не підписували. Я ж вірно розумію? Якщо не будете себе захищати то навішують усе що хоч. Відсотки там не законні. Так що негайно пишіть адвокату і удачі.
Пи Пи Пилюля• 01 июля 2024
Ответ дляМедсестричка
Повезло)) Вот бы и мне так)
собираете каждый счет когда и сколько платили- приходите с этим всем в суд и настаиваете на перерасчете долга с вычетом того что уже оплатили- сейчас таких дел тысячи тысяч- и этим организациям нужно хоть что-то получить а не судиться с вами годами- но тут главное прийти - иначе будет заочно и не в вашу пользу и полностью все штрафы - если может не явиться представитель - тогда точно говорите - что рассмотрение переносим еще на месяц - там и адвоката найдете
Продаю витрішки• 01 июля 2024
Ответ дляМедсестричка
Написала адвокату. Спасибо!
Будь ласка. Усе буде добре. То лише тимчасові труднощі які потрібно пройти. Удачі ! Більше ніколи не беріть кредит ніде. І ще почитайте форум, там дуже багато корисної інформації.
viter33• 01 июля 2024
Ответ дляПродаю витрішки
зараз 99% таких договорів підписуються онлайн і гроші скидають на картку
Це 10+ років тому можна було оскаржити ’бо не підписував договір’
П.С. не буду сперечатися, ідеально - знайти адвоката. який на цьому спеціалізується
Продаю витрішки• 01 июля 2024
Ответ дляviter33
Так, 99% підписаних, але яким чином ? Через смс? Знайома виграла суд, коли манівео подали. Вони абсолютно ніяких підтверджуючих документів не змогли надати. І манівео більш розкручена контора. Ну і тут більше результат за адвокатом.
Продаю витрішки• 01 июля 2024
Ответ дляviter33
А при правильній роботі МФО не тільки програє , а й сплатить за правову допомогу відповідачу. Потрібно не здаватись. Тим паче що автор платила відсотки.
viter33• 01 июля 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Здаватися не кажу
П.С. по окремо взятій МФО статистика судів - 96% на її користь (це так, читав і рахував в реєстрі)
hrystia• 01 июля 2024
Автор, гляньте тут. https://www.facebook.com/share/nnfbPMChJBgKeNFT/?m...
Можливо, знайдете відаовідь на своє питання. Це група у ФБ «Антиколектори».
viter33• 02 июля 2024
Ответ дляМедсестричка
Написала. Спасибо вам большое!
Доброго дня!
Як закінчився сьогоднішній суд ?