Наполеон Бонапарт• 01 июля 2024

Что из украинской кухни предложить иностранцу?

Это друзья, хочется чем то украинским попотчевать, но что бы долго не возиться, не вареники. Что бы вы приготовили? Ну и не слишком дорогое
Поліцейський патруль• 01 июля 2024
Автор, головне шубу і холодець не робіть - їх не розуміють більшість іноземців)))
Крученики з грибами, із сиром і зеленню, картопляні зрази з м’ясом, капустуою, грибами, солоним творогом із кропом, голубці, курячі відбивні у сирі - у мене наминали так, що за вухами тріщало))

Альдебаран• 01 июля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А налисники с чем можно сделать? Еще думала перцы фаршированные
Налисники з маком і вишнями
автор Наполеон Бонапарт • 01 июля 2024
Ответ дляВельшановна
Тогда налистники с картофелем, луком или зеленью, с мясом.
Ну и сало нарезать и вкусно и готовить не нужно)
А если налисники замешать на сливках разведеных водой вместо молока?
автор Наполеон Бонапарт • 01 июля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
В доньки хлопець іноземець, найбільше любить борщ, потім сирники, потім кров´янку. Щоправда, в його національній кухні теж є аналог кров´янки, але каже, що наша набагато смачніша.
Ой, польская кровянка та еще гадость
Альдебаран• 01 июля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ой, польская кровянка та еще гадость
Ну, ще в ірландців є кров´янка, й у німців
буреЛОМКА• 01 июля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Котлету не осилю, никогда не делала, боюсь перевести продукты
Іноземцям не завжди вона подобається, бо мало хто з них звичний до кропу, його мало в яких країнах їдять.
АнтиТанкист• 01 июля 2024
Кстати, аналогов дерунов я не встречала в Европе. Хоть это белорусское
СирОжино пирОжино• 01 июля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Не британець часом хлопець? У них є теж аналог кров´янки. І нашому хосту теж борщ дуже сподобався. Він з кожною ложкою говорив, як це смачно))) І кожен раз, коли планують до нас їхати, питає, а борщ буде
АнтиТанкист• 01 июля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
В Испании везде продается сухой укроп. А свежего не видела, только петрушка

буреЛОМКА• 01 июля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ой, польская кровянка та еще гадость
Він не поляк.
автор Наполеон Бонапарт • 01 июля 2024
Так, думаю блинчики с картохой и луком жареным и с куриным филе. А салат какой?
автор Наполеон Бонапарт • 01 июля 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Немец
автор Наполеон Бонапарт • 01 июля 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Мой борщ шикарен, но ради пары тарелок не буду варить, я его не ем
ПотеряласЯ Я...• 01 июля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Кстати точно, налисники, я про них забыла. С куриным филе. Или какую начинку? Или лучше спросить?
Я готую з курячим філе і грибами, і з сиром. Всім подобаються
АнтиТанкист• 01 июля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Вдруг съедят всё они
Кавуся• 01 июля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Вообще вареники не оценят, инепривычные к такому, не едят
Різні равіоллі , шанхайські пельмені оцінюють, а вареники ні?
Кавуся• 01 июля 2024
Ответ дляВельшановна
Готовила немцам вареники с картошкой и жареным луком, ооочень понравилось
Ото ж
Кавуся• 01 июля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Перці фаршировані , навіть голубці оцінять
автор Наполеон Бонапарт • 01 июля 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Сыр твердый трете внутрь? Это все вместе?

А шо сталося?• 01 июля 2024
Ответ дляАльдебаран
И у словаков, и у чехов))
Кавуся• 01 июля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Отбивные самое лучшее
Це ті самі австрійські шніцелі
буреЛОМКА• 01 июля 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ні, не британець, американець. Але мама колумбійка, і він знає і любить колумбійську кухню. В них взагалі багато схожих з нашою кухнею страв. І кров´янка, і вареники з м´ясом, і сало... Щоправда, вареники вони смажать, а не варять, а сало великим шматком смажать в фритюрі, потім ріжуть і їдять.
Кавуся• 01 июля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ой, польская кровянка та еще гадость
англійська з розмарином, теж так собі
ПотеряласЯ Я...• 01 июля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ні, то окремо, з кисломолочним, солодкі.
Але бачила рецепт з твердим, думаю смачно теж буде, курка, гриби і твердий сир.
автор Наполеон Бонапарт • 01 июля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Знакомый американец до сих пор вспоминает фаршированный перец с предыханием
автор Наполеон Бонапарт • 01 июля 2024
Ответ дляКавуся
Це ті самі австрійські шніцелі
Да, шницелем не удивить немца
ПотеряласЯ Я...• 01 июля 2024
Салат я думаю олівʼє сподобається. Його всі люблять. Але знову ж таки можуть говорити що то російський салат. Моїм канадцям ще вінігрет подобається, і іспанцям подобавсь.
СирОжино пирОжино• 01 июля 2024
Ответ дляКавуся
Та дивлячись з якої країни іноземці. Ми зараз в Шотландії. То в неділю є базарчик, там різне домашнє продається. І їжа теж. Дуже схожі до наших вареників теж є, то там така завжди черга. І івенти, якщо проводять українці, готують вареники, то розходяться швидко
автор Наполеон Бонапарт • 01 июля 2024
Вот думаю что блины с начинками везде есть, а вот перцев фаршированных точно нет у них
буреЛОМКА• 01 июля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Для американців фарширований перець абсолютно не дивина, продається в вигляді полуфабрикатів в більшості супермаркетів.
Щоправда, в них замість томатної підливи засипають тертим сиром і запікають.