Наполеон Бонапарт• 01 июля 2024
Что из украинской кухни предложить иностранцу?
Это друзья, хочется чем то украинским попотчевать, но что бы долго не возиться, не вареники. Что бы вы приготовили? Ну и не слишком дорогое
Да, я блондинка!• 01 июля 2024
Оладки з кабачків, соте з баклажанів, це іноземцям подобається і готувати легко.
Альдебаран• 01 июля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Кстати, аналогов дерунов я не встречала в Европе. Хоть это белорусское
У Німеччині, забула назву, але їх їдять з яблучним пюре німці. В американців теж є
Кавуся• 01 июля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Да, шницелем не удивить немца
Значить готуйте смачно, те що у Вас коронне блюдо. І скажете, що це укр кухня.
Ну ниче се• 01 июля 2024
Ответ дляДуша компанії
Котлета по київський, голубці, деруни, запіканка, вареники з вишнями, мариновані огірочки малосольні з часником
Як смачно ви пишете)
Наполеон Бонапарт
• 01 июля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
а как соте готовить?
Наполеон Бонапарт
• 01 июля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Для американців фарширований перець абсолютно не дивина, продається в вигляді полуфабрикатів в більшості супермаркетів.
Щоправда, в них замість томатної підливи засипають тертим сиром і запікають.
может не такие вкусные или он их не ел у себя в америке
Да, я блондинка!• 01 июля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
а как соте готовить?
Баклажани кружальцями, солодкий перець, помідори і цибулю обсмажуєте, потім трохи притушуєте з чілі і зеленню. Солодкі вареники не всі розуміють, деякі впадають у ступор) Котлета по київськи так, на ура йде, але ж то довго готувати.
Мішечок щастя• 01 июля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Вареники с вишней не оценят
Смотря кто иностранец. Немцы, америкосы едят все, итальяшки не будут вареники.
Наполеон Бонапарт
• 01 июля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
соте идея нравится, но будет ли сочетаться с блинами и сметаной?
Да, я блондинка!• 01 июля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
З млинцями точно ні) Млинці якщо готувати, то краще не з м´ясом, а з солодкими начинками, бо з м´ясом їх багатьох теж стопорить.
Наполеон Бонапарт
• 01 июля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
тогда к соте пойдут перцы? фаршированные
Да, я блондинка!• 01 июля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Перці шикарно підійдуть.
Наполеон Бонапарт
• 01 июля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Перці шикарно підійдуть.
тогда решено, фарш есть, остальное найду, и возни меньше
Аноним с кешбеком• 01 июля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
В доньки хлопець іноземець, найбільше любить борщ, потім сирники, потім кров´янку. Щоправда, в його національній кухні теж є аналог кров´янки, але каже, що наша набагато смачніша.
Випадково в Германії купила кровянку, викинула і ледве не знудило, яка вона огидна
Ща как дам• 01 июля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Вареники с вишней не оценят
Я сама их не ценю. Как пресный кусок теста с кислой вишней может казаться вкусным десертом? Варенички с капустой или грибами и с зажаркой - это хотя бы сытно.
Аноним с кешбеком• 01 июля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
В Германії є, але наші смачніші
Мої Німці їли в першу чергу борщ і завжди подвійну порцію
Олів´є, вареники з картоплею їли , але не дуже здивувало, бо у них є аналогі
Люблять оладушки, млинці тонкі
Не зайшла шуба взагалі
Люблять оладушки, млинці тонкі
Не зайшла шуба взагалі
Наполеон Бонапарт
• 01 июля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
я в Польше кашанку так, как вспомню, до сих пор мутит
Аноним с кешбеком• 01 июля 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Салат я думаю олівʼє сподобається. Його всі люблять. Але знову ж таки можуть говорити що то російський салат. Моїм канадцям ще вінігрет подобається, і іспанцям подобавсь.
Точно, вінегрет зайшов
Ща как дам• 01 июля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Оце і я готувала іноземцям борщ і сирники. Причому Львівський сирник. Далі моя фантазія не дійшла 😀 Але сподобалось, це добре. І з собою ще дала.
Нехай щастить• 01 июля 2024
Окрошку. Или свекольник. Жареная картошка и заправленный базарным маслом салат из помидоров-огурцов. Вкусное мясо как-то...
Да, я блондинка!• 01 июля 2024
Ответ дляНехай щастить
Окрошку вони не будуть їсти.
Зам. зав. Анонима• 01 июля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
А Вы б сама ела б какую-то бурду из вежливости?😅
Не ела, многие иностранцы незнакомое им есть тоже не будут. Очень многое зависит от ситуации, где отказать бывает очень сложно
Зам. зав. Анонима• 01 июля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Окрошку вони не будуть їсти.
Верно, не будут
Карпатський грибар• 01 июля 2024
Суп из сушеных белых грибов.
Кто попробовал - просит гражданство.
Я это видел собственными глазами, когда приезжали гости с Ближнего Востока.
Увы, свои могу предложить только после сезона 2024.
Кто попробовал - просит гражданство.
Нехай щастить• 01 июля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Окрошку вони не будуть їсти.
Отакi пани, що їсти не будуть? Ок, хай голодують :)
Приличные люди в гостях так себя не ведут: не перебирают, носом не крутят
Да, я блондинка!• 01 июля 2024
Ответ дляНехай щастить
Так це їм неїстівне, це як холодець поставити на стіл)) І дивитися як швидко будуть втікати.
Кавуся• 01 июля 2024
Ответ дляМішечок щастя
В них равіоллі. Для них це така ж звична їжа як полента(мамалига, кукурудзяна каша)
Нехай щастить• 01 июля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Ну...знаете, я немного сиронизировала. Уж как-то слишком - то не едят, то вообще фу какое. И наши традиционные блюда несьедобными назовет лишь совсем невоспитанный гость. А таких и не надо
И да прям, тикать будет )
В Польше холодец едят, аж за ушами лящит. Галарета, галаретка или как там. И заливное с яйцами, колбасами, горошком, морковью - галаретка.
В Германие - зельц любят. И название немецкое.
Во Франции ланспик, галантин - и наш хододец.
Американцы - пусть и поговаривают, что якобы не едят. Но у них кухня всех народов мира. Может, кто-то и сделает круглые глаза - а кто-то и знает его.
Но. К чему жто вся простынь текста. Удивляет сама позиция: что приготовить такого аутентичного - и такой страх не угодить.
Кухня в разных странах разная, это нормально. Но чтоб фу, несьедобное и тикать - та ну )
И да прям, тикать будет )
Да, я блондинка!• 01 июля 2024
Ответ дляНехай щастить
И да прям, тикать будет )
Я трохи гіперболізувала) З ввічливості поїдять, звісно, але якщо хочеться щоб догодити за смаком, то вже трохи складніше. А раніше я взагалі таким не заморочувалася, у студентстві святкували з англійцями, італійцями і німцями і накривали наш традиційний стіл, пюрешка, качка, олів´є, оселедець по корейськи, і нічого, всі їли.