Наполеон Бонапарт• 01 июля 2024

Что из украинской кухни предложить иностранцу?

Это друзья, хочется чем то украинским попотчевать, но что бы долго не возиться, не вареники. Что бы вы приготовили? Ну и не слишком дорогое
Нехай щастить• 01 июля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Я трохи гіперболізувала) З ввічливості поїдять, звісно, але якщо хочеться щоб догодити за смаком, то вже трохи складніше. А раніше я взагалі таким не заморочувалася, у студентстві святкували з англійцями, італійцями і німцями і накривали наш традиційний стіл, пюрешка, качка, олів´є, оселедець по корейськи, і нічого, всі їли.
Уверена, с большим аппетитом )

Помаранчова душа• 02 июля 2024
Ответ дляКарпатський грибар
Суп из сушеных белых грибов.
Кто попробовал - просит гражданство.
Я это видел собственными глазами, когда приезжали гости с Ближнего Востока.
Увы, свои могу предложить только после сезона 2024.
Прям мечта с опытным грибарем затеряться в лесу и выйти с ведром белых :)))
автор Наполеон Бонапарт • 02 июля 2024
Ответ дляНехай щастить
Отакi пани, що їсти не будуть? Ок, хай голодують :)
Приличные люди в гостях так себя не ведут: не перебирают, носом не крутят
Окрошку я бы тоже не ела, даже у себе дома, только с майонезом как салат
Карпатський грибар• 02 июля 2024
Ответ дляПомаранчова душа
На думку натуралистів, кожен чоловік у лісі за один день у середньому збирає 6 кг грибів, а жінка — 4 кг грибів. Але це не означає, що вони в лісі разом за один день зберуть 10 кг грибів.
Альдебаран• 02 июля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Смотря кто иностранец. Немцы, америкосы едят все, итальяшки не будут вареники.
у нас італійці в 90-х наминали манти. Але то не стояла задача приготувати укр. кухню. просто збиралися всі разом. то манти і звичайний медовик просо зникали на очах.
Альдебаран• 02 июля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
В Германії є, але наші смачніші
Мої Німці їли в першу чергу борщ і завжди подвійну порцію
Олів´є, вареники з картоплею їли , але не дуже здивувало, бо у них є аналогі
Люблять оладушки, млинці тонкі
Не зайшла шуба взагалі
ну, я шубу сама не люблю, хоча й і олівʼє. мої знаоймі німці якраз хвалили вареники і голубці. Ну, і нашу випічку - аля паска, пироги, власне, німці тісто таки лю
Мішечок щастя• 02 июля 2024
Ответ дляАльдебаран
2023 р , неаполітанці, вареники не охоче їли.
Альдебаран• 02 июля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Окрошку вони не будуть їсти.
окрокшку не всі українці їдять, куди таке іноземцям пропонувати, надто специфік
Альдебаран• 02 июля 2024
Ответ дляНехай щастить
Ну...знаете, я немного сиронизировала. Уж как-то слишком - то не едят, то вообще фу какое. И наши традиционные блюда несьедобными назовет лишь совсем невоспитанный гость. А таких и не надо
И да прям, тикать будет )
В Польше холодец едят, аж за ушами лящит. Галарета, галаретка или как там. И заливное с яйцами, колбасами, горошком, морковью - галаретка.
В Германие - зельц любят. И название немецкое.
Во Франции ланспик, галантин - и наш хододец.
Американцы - пусть и поговаривают, что якобы не едят. Но у них кухня всех народов мира. Может, кто-то и сделает круглые глаза - а кто-то и знает его.

Но. К чему жто вся простынь текста. Удивляет сама позиция: что приготовить такого аутентичного - и такой страх не угодить.
Кухня в разных странах разная, это нормально. Но чтоб фу, несьедобное и тикать - та ну )
ну, бажання ригостити гостя, а не відлякати нормальне. Але рацзерно у вашому дописі є: іноземці - надто розмите поняття. у світі понад 190 країн, варто зважатиЄ звідки саме гості. Про холодець мені справді саме американці казали, що отака дивна штука в українців ’мʼясне желе’, але потім згадували. що в них таке в лікарні дають часом