Ума Палата• 01 июля 2024
Не гарна подруга
Сестра сказала про мою подругу, що "нічого особливого", "я її бачила, абсолютно звичайна", "не знаю, що там можна знайти". Сестра не зацікавлена у брехні, то це так і є?
Ума Палата
• 01 июля 2024
Ответ длякнопкодав
А что должно быть особенное в обычном человеке?
Нічого
Мамзелькіна• 01 июля 2024
А чому вас так торкнуло? Ви ж дружите, значить для вас ця людина особлива.
Ума Палата
• 01 июля 2024
Ответ дляМамзелькіна
Бо сказала це їй
Бритоножка• 01 июля 2024
Блін, люди ви якісь дивні, це точно подруга, для мене мої дівчата найкращі, я це знаю. Моя сестра може говорити, що завгодно, але я на 100% впевнена, що для мене вони найгарніші. Це сприйняття сестри, моє сприйняття інше. Так само для мене моя сестра найкраща, а сприйняття інших мені, м´яко кажучи, до дупи
Бритоножка• 01 июля 2024
Ответ дляУма Палата
Бо сказала це їй
Нащо? От для чого? Якщо вам важлива людина.
Ума Палата
• 01 июля 2024
Ответ дляСтрахованная
І чим ви кращі з свою сестру?
Не кажу, що краща
Ума Палата
• 01 июля 2024
Ответ дляБритоножка
Сама не знаю
Бритоножка• 01 июля 2024
Ответ дляУма Палата
Сама не знаю
А зараз від людей на форумі чого хочете?
Ума Палата
• 01 июля 2024
Ответ дляБритоножка
Чи варто до слів сестри прислухатись
Бритоножка• 01 июля 2024
Ответ дляУма Палата
Чи варто до слів сестри прислухатись
Автор, вибачте, у вас навіть нік в тему. А ви самі, як думаєте? Варто чи ні? Ви хочете з подругою далі спілкуватись? Вам з цією людиною добре?
Страхованная• 01 июля 2024
Знаєте,є такі стервочки,що навмисне обирають собі не гарних з лиця,статури подруг.Щоб на їхньому фоні вигідніше виглядати ...
Ума Палата
• 01 июля 2024
Ответ дляБритоножка
Так, вона мене постійно підтримує
А мені здається, що вона високої думки про себе
Ума Палата
• 01 июля 2024
Ответ дляСтрахованная
Це не про мене
Бритоножка• 01 июля 2024
Ответ дляУма Палата
Так, вона мене постійно підтримує
Вона впевнена в собі чи високої думки про себе?
Ума Палата
• 01 июля 2024
Ответ дляБритоножка
Не знаю, якась холодна до хлопців, напевно спеціально, щоб їх привабити
Бритоножка• 01 июля 2024
Ответ дляУма Палата
Що вас не влаштовує саме в ваших стосунках? Її відношення до хлопців, то її відношення. Ви з нею нормально спілкуєтесь, яка вона людина саме в ваших стосунках?