СкиниУскачи!• 01 июля 2024

Потрібен позитив

Трохи дивне питання, але сподіваюсь, що нікого в негатив не переклинить

От інколи дивилися фільми про кінець світу. І там героі ударялись во все тяжкие. Інколи я теж думала, щоб я робила.
Ну там секс,
пограбувати магаз щ якимось люксом, щоб хоч трохи його поносити.
Врізати шефу. Чи просто тому, хто завжди напрягав, але ви боялись відповісти

Отож. Зараз такі часи, що незрозуміло як далі. Чи добавило вам це сміливості і активності спробувати все, що хотіли і боялися?

А шо б чи хотіли спробувати?

Тема просто про фантазіі. Нічого негативно. Може кого сміливістю зарядить
булоТАЙминуло• 01 июля 2024
Я не думала і пішла шукати роботу. В 40+ знайшла роботу мрії з неповним робочім днем, класним колективом. Цього року можу собі і дітям дозволити нормальний відпочинок, купила хороший телефон. Купила машину. Пішла в басейн.

Це не зовсім про кінець світу, але перестала боятись і все змінилось

Бажаю всім українцям змін до кращого, змінити думки, ставлення.
І дай нам Бог мирного, спокійного і затишного життя!

автор СкиниУскачи! • 01 июля 2024
Ответ длябулоТАЙминуло

Я очікувала щось безшабашне :))

Але дуже рада, що тема не лише про фантазіі, але й про позитивну реальність
Сміливості всім нам. Ми й так неймовірно сміливі. Просто не задумаємось про це
булоТАЙминуло• 01 июля 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Я очікувала щось безшабашне :))

Ну, для мене це прямо вихід за межі.
Вся безшабашність в косухі та на базах рок музикантів місцевого формату у мене минула. І рада, що було та не затягло. От то було безшабашне на межі нормальності. І про кінець світу я тоді не думала
Слава богу:)
автор СкиниУскачи! • 01 июля 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Ну, для мене це прямо вихід за межі.
Слава богу:)
От мені зараз хочеться щось безшабашне. Але чуть-чуть :)) думала в темі знайду ідеі
Трільчиха• 02 июля 2024
Таких мыслей не возникало, но если бы случилось что-то реально из ряда вон выходящее, чтобы башню снесло, то наверное отдухопелила бы того кто меня предал, а потом заставила бы его физически ощутить схватки и роды. Ну это только мечты, которые не могут сбыться.