Готова до другої• 02 июля 2024

як можна дізнатись про наявність товару в АТБ без відвідування

Дівчата, ви все знаєте, все розумієте. Підкажіть будь ласка, чи можна якось дізнатись про наявність товару в АТБ по місту без відвідування всіх магазинів поспіль. Маю на увазі сайт чи тел ГЛ, аби знати, що там точно є і я можу не марно поїхати і придбати.

Зазделегідь вдячна за увагу і реальні поради.
Гарного всім дня!
Пишу вірші, дорого• 02 июля 2024
Зайти на сайт, установить самовывоз и адрес магазина. Покажет что есть

Кусман Сиру• 02 июля 2024
Позвонить на горячую линию,я когда -то про акционный кофе спрашивала
Дама_из_рекламы• 02 июля 2024
Ответ дляКусман Сиру
А на горячей линии можно забронировать акционный товар в определенном магазине?
Кусман Сиру• 02 июля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Не факт
Пишу вірші, дорого• 02 июля 2024
Ответ дляКусман Сиру
Не факт
У меня пока все совпадало. И атб и сильпо и фора
автор Готова до другої • 02 июля 2024
Дякую, дівчата. Як варіант, спробую забронювати. Але хотілось би і колір обрати ))
Кусман Сиру• 02 июля 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Я писала про бронирование?

Кусман Сиру• 02 июля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Курьер иногда звонит и говорит такого нет в наличии
автор Готова до другої • 02 июля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Щиро дякую! Зробила, як ви порадили і все вийшло. Ви чудо! Дякую!!!
автор Готова до другої • 02 июля 2024
О, на темі з´явилась рука/обличчя.
Це кого і що не задовільнило, цікаво. І тут знайшли що обісрати