Чупокабра• 02 июля 2024
Домовленість з лікарем про пологи
Як краще зробити, домовлятися з конкретним лікарем про пологи (знаю їх тільки по відгукам) чи народжувати з діжурною бригадою? В кого який досвід пологів був? Поділіться 🙏
ПотеряласЯ Я...• 02 июля 2024
Лотерея. Було 2 КС, з черговою бригадою і по домовленості. Різниці не відчула.
ДеньгиНеСдаю• 02 июля 2024
Я планировала по договоренности. Пока собирала информацию о врачах, узнала, что к троим моим знакомым не приехали на роды. У кого-то отпуск, кто-то забухал и т.д... Рожала в итоге с дежурной бригадой. Отношение как к бездомной собаке. Посадили на стульчик в коридоре и орали, чтобы я тише себя вела, а то всех разбужу. Если бы муж не устроил скандал, так бы и рожала, наверное, на стульчике. Акушерка супер, сделала всю работу. Врач только зашил. А потом два дня ходил и требовал денег, потому, что из-за нас ему пришлось остаться после пересменки. 7-й родом, Киев, если кому-то интересно.
Невидимка Майя• 02 июля 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Нет, не интересно.
ДеньгиНеСдаю• 02 июля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Нет, не интересно.
Зато у вас появился повод вставить свои пять копеек
. Приятно радовать людей.
бибизяна• 02 июля 2024
Оба раза договорные роды , врачи приезжали в выходные . Хотя многие и с дежурной бригадой рожают у каждого свой опыт , я рожаю не каждый год поэтому для меня было важно выбрать врача
Бжоли-бандерівці• 02 июля 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
В 5 рд тоже самое, пока мой врач не приехал, отношение было ужасное, поэтому второй раз я к ним не пошла.
Пані з калабані• 02 июля 2024
Я не домовлялася народжувала з черговою бригадою. Все нормально.
Моя подруга двічі домовлялася і двічі не повезло бо першого разу лікар сказав я у відпустці іди народжуй з черговою бригадою там все нормально буде.
Другий раз подруга теж домовлялася і чекала лікаря але виявилося що він
А я нівроку• 02 июля 2024
Не понимаю таких вопросов. Вы что, каждый год рожаете? Это одно из важнейших событий в жизни женщины. Это очень ответственный момент. Вам тяжело договориться, чтобы все было нормально организовано?
Мне без сахара• 02 июля 2024
дважды рожала с ДБ, разные роддомы, отношение везде было прекрасное, никто за деньги и благодарности даже не намекал
Може ще третю?• 02 июля 2024
Домовлялася з конкретним лікарем. Все пройшло супер, не було зайвого хвилювання, ставлення відмінне, лікар класнючий, приїздив у неділю на огляд.
Гарні диньки• 02 июля 2024
Перший раз вийшло так, що з ЧБ народжувала, відношення було нормальне, лікар все зробила прекрасно, нарікань не було (це був 2 ПБ).
У мене була склалась особлива ситуація через надмірну довіру, певну необізнаність щодо всього процесу ’домовленостей’, тому другий раз я взяла все в свої руки, аби, не дай Боже, не повторити той сумний досвід першого разу. Домовилась із лікарем і все пройшло чудово
(в 7-му ПБ, оскільки там працювала лікарка, що мені підійшла за відгуками).
Хочу на Балі• 02 июля 2024
Ответ дляА я нівроку
Адекватні люди краще кошти витратять на власну дитину, аніж на хабарі.
Вам не зрозуміти.
Хочу на Балі• 02 июля 2024
В мене все ок було з вагітностями, тому народжувала з ЧБ.
Після пологів віддячила по 100 євро.
А я нівроку• 02 июля 2024
Ответ дляХочу на Балі
Вам не зрозуміти.
Ага, наприклад, на її реабілітацію після видушування чи відмови роботи кесарський вчасно. Адекватні люди не ризикують життям дитини і породіллі і домовляються з відповідальними лікарями.
Хочу на Балі• 02 июля 2024
Ответ дляА я нівроку
Ага, а лікар за кошти звісно ж зробить все ідеально і гарантує здорову дитину, еге ж?)
dahashutka19• 02 июля 2024
Было плановое кесарево с дежурной бригадой . Но, я знала кто дежурит в тот день и кто меня может оперировать, поэтому не переживала. Все прошло отлично.
Договаривалась и это того стоило 100%.
Во-первых у меня всё пошло мягко говоря не по плану и то, что была уверенность во враче, успокаивало меня.
Во-вторых врач сама распределила часть суммы по бригаде, была хорошая анестезия и обо мне хорошо позаботились после кс, не было этой неловкости с «распихиванием по карманам».
НаБалКоніХодять• 03 июля 2024
Первые роды по договоренности, вторые без
Разницы вообще не увидела
Булькаю• 04 июля 2024
Перші пологи за 1000 у.е за домовленістю. Максимально прискорювати пологи і давали на живіт, зламали дитині ключиці в пологах
Другі пологи з черговою бригадою безкоштовно, ідеальні пологи. Ніхто не підганяти, максимально природній процес
Svitlana_Sk• 02 августа 2024
Ответ дляГарні диньки
Підскажіть, 7 пологовий що в м.Києві? Якщо так, то який лікар? Буду вдячна за рекомендацію)
Гарні диньки• 05 августа 2024
Ответ дляSvitlana_Sk
Так, 7-й в Києві.
Народжувала із Банчук Юлією Валентинівною.
На жаль, контакти не збереглися в тел.
Вона мені сподобалась тим, що приємна молода і водночас ’впевнена’, непохитна)) не знаю, як пояснити, але мені необхідно було відувати поруч максимально впевнену людину. Вона не підвищувала голос, жартувала, але чітко ’провела’ мене цим шляхом)
Мені з нею було дуже комфортно.
На жаль, контакти не збереглися в тел.
Мені з нею було дуже комфортно.
Svitlana_Sk• 05 августа 2024
Ответ дляГарні диньки
Так, 7-й в Києві.
На жаль, контакти не збереглися в тел.
Мені з нею було дуже комфортно.
На жаль, контакти не збереглися в тел.
Мені з нею було дуже комфортно.
Дякую! Якщо можете- розкажіть скільки коштують у неї пологи, теж перші роди, хочу розуміти бюджет)
Гарні диньки• 06 августа 2024
Ответ дляSvitlana_Sk
Вона не озвучувала вартість, хоча я питала у неї кілька разів))
Все пройшло чудово, із платежів, пам´ятаю, був якийсь внесок за квитанцією близько 500 грн.
Врешті, заплатила 7 т. Але це було майже 6 років тому, я народжувала у вересні 2018р.
Легких вам родів