IQ 80• 02 июля 2024
Де купуєте «сімейки» великих розмірів ?
Чоловік раніше носив звичайні боксер , але зараз поправився (103 кг) і йому тре між ніг.
Хочу купити йому сімейки , але нормальні, без дідовських принтів
Де такі можна купити ?
дама_из_декрета• 02 июля 2024
Сорри за оффтоп, тут была тема с видами из окна, автор фото, надеюсь вы не против))?
Ничего не напоминает?))
жижифреймут• 02 июля 2024
Если натирает, попробуйте купить модель с длинной/удлинённой штанкой. Я сыну на войну такие брала. Есть разной ценовой категории.
Я тертий жук• 02 июля 2024
Ответ дляСекс-Бомба
103 кг це не великий розмір, а звичайний. L або XL
Це ХХЛ-ХХХЛ приблизно, якщо зріст біля 180 см.
У мене чоловік приблизно таких параметрів.
Купую сімейки Атлантик на кідстаффі, беру однотонні темно-сині або чорні.
IQ 80
• 02 июля 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Та ні, він одяг 56 розмір носить , ххл
IQ 80
• 02 июля 2024
Ответ дляжижифреймут
А де брали ?
IQ 80
• 02 июля 2024
Ответ дляЯ тертий жук
В мого зріст 187 см
Я тертий жук• 03 июля 2024
Ответ дляIQ 80
В мого зріст 187 см
Якщо розмір 56 носить, скоріше ХХЛ.
Але від фігури залежить.
Фоточки нема• 30 июля 2024
Автор, я купувала чоловіку в Ашані,дуже гарної якості. Bono та атлет. Ось сайт їх.Якість гарна.