Томатико• 02 июля 2024

Семья мужа не поздравила с днем рождения

Его отец и мачеха не поздравили меня, даже на словах. Должна ли я или мой муж поздравлять их?
Чупокабра• 02 июля 2024
Не должны. Но смс можно отправить.
Вам телефонограмма• 02 июля 2024
Ваш чоловік напевно повинен. Ви - необовʼязково
Love_Love_Love_• 02 июля 2024
Ніхто нікому нічого не должен ні вони вам ні ви їм, але чоловіка сюди не приплітайте
ВільнаНазавжди• 02 июля 2024
Я б більше не вітала
175см55кг19лет (она)• 02 июля 2024
Я б привітала, але просто смс або дзвінком.
Мульйонерша• 02 июля 2024
Автор, не вітаю і не спілкуюсь. Приїжджають інколи. Я ввічлива, але не більше, душевних розмов нема.
Були б хороші відносини, може і не звернула увагу, але коли це доповнення до поганих... Вибір для мене однозначний.
Чемна панночка• 02 июля 2024
Ооо, почалося- а вони мені, а я їм, а воно не так і я не тут.... Чого мірятися п..ми
...аяприкольная• 02 июля 2024
З вашим ДН їх вітати не варто
dulenok• 02 июля 2024
Ото б я обращала внимание на то, кто меня поздравил, а кто нет. Так же и я ...не забуду какой день поздравлю, забуду- не поздравлю. У людей очень много свободного времени, чтобы на это обращать внимание и мусолить
Ms. Откровенность• 02 июля 2024
Они могли забыть элементарно
Не їм після шостої• 02 июля 2024
Отвечайте за себя, мужа не втягивайте.
ЯяяКакаджамбо• 02 июля 2024
Ответ дляЧупокабра
Не должны. Но смс можно отправить.
Нафига? Типа старших уважать?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 02 июля 2024
Я зі своєю мачухою не спілкуюсь. Вона мене не вітає я її. При зустрічі ведем себе нормально. Але бачимось дуже рідко. В нас з початку не складались відносини, хоч ніхто нікому гадості не робив. Просто не склалось і все. І навіть легше що не треба вдягати маску. З батьком як спілкувалась так і спілкуюсь на це не вплинуло. Вирішуйте самі як хочете, лежить душа привітайте ні то ні
Анонім Завгосп• 02 июля 2024
А ви їх вітали з днем народження, чи тільки ваш чоловік?
Кров з молоком• 02 июля 2024
Семья моего мужа вообще ни разу не поздравила меня с днём рождения за двадцать лет брака. Я вначале пыталась, поздравляли их и дарила подарки. Ну, нет - так нет! Уже много лет и я не поздраляю