Томатико• 02 июля 2024
Семья мужа не поздравила с днем рождения
Его отец и мачеха не поздравили меня, даже на словах. Должна ли я или мой муж поздравлять их?
Love_Love_Love_• 02 июля 2024
Ніхто нікому нічого не должен ні вони вам ні ви їм, але чоловіка сюди не приплітайте
Мульйонерша• 02 июля 2024
Автор, не вітаю і не спілкуюсь. Приїжджають інколи. Я ввічлива, але не більше, душевних розмов нема.
Були б хороші відносини, може і не звернула увагу, але коли це доповнення до поганих... Вибір для мене однозначний.
Чемна панночка• 02 июля 2024
Ооо, почалося- а вони мені, а я їм, а воно не так і я не тут.... Чого мірятися п..ми
ЯяяКакаджамбо• 02 июля 2024
Ответ дляЧупокабра
Не должны. Но смс можно отправить.
Нафига? Типа старших уважать?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 02 июля 2024
Я зі своєю мачухою не спілкуюсь. Вона мене не вітає я її. При зустрічі ведем себе нормально. Але бачимось дуже рідко. В нас з початку не складались відносини, хоч ніхто нікому гадості не робив. Просто не склалось і все. І навіть легше що не треба вдягати маску. З батьком як спілкувалась так і спілкуюсь на це не вплинуло. Вирішуйте самі як хочете, лежить душа привітайте ні то ні
Кров з молоком• 02 июля 2024
Семья моего мужа вообще ни разу не поздравила меня с днём рождения за двадцать лет брака. Я вначале пыталась, поздравляли их и дарила подарки. Ну, нет - так нет! Уже много лет и я не поздраляю