Угадайс• Изменено 03 июля 2024

В школу на фестиваль нужно принести что-то из украинской кухни

Я не могу понять что?
Борщ, вареники , сало , пампушки ))) борщ и вареники точно в школу не принесешь …
Пампушки можно приготовить, какие еще идеи? Пирожки?
Я бы блин просто кексы испекла))
Жена аллигатора• 03 июля 2024
А що це за захід, цікаво? І чому на канікулах? Взагалі на ярмарках різних в школах з їжею ну дуже суворо - випічка без кремів, з варенням, джемом, ну шоколадне щось ще. Не уявляю, щоб таке дозводили, щоб батьки невідомо що і з чого ще й в жару несли. У нас влітку проводили не для дітей, а для освітян конференції типу фестивалю, то кухарі готували і борщі і вареники, але це відповідальність організаторів
Мию чакри щоденно• 03 июля 2024
Ответ дляЖена аллигатора
За кордоном діти ще вчаться,на ярмарки можна приносити все, що душа бажає, ніхто не заморочуються
ТАЗератти• 03 июля 2024
А что не так с варениками? Еще банош можна
Ща как дам• 03 июля 2024
Ответ дляУгадайс
Так отож лето , жарко,
Может что-то из соседних кухонь приготовить?
Налістники. Можна з маком, вишнями, сиром. Це є українська кухня
Ща как дам• 03 июля 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Хворост, долго лежит, не портится
Вергуни відсирівають.
Джинци на Флісі• 03 июля 2024
Ответ дляУгадайс
Я не знаю что там у нас есть ? Котлета по-киевски ?
Перепічка))
Клин_Кляйн• 03 июля 2024
Краще робить щось солоденьке, ніж пиріжки з яйцем - навіть в Україні не всім подобається їх смак.
Вергуни, млинці з чимось солодким, той же сир (творог) з родзинками (простіше готувати ніж мак)
Незламна Україна• 03 июля 2024
Ответ дляУгадайс
Так отож лето , жарко,
Щі?)))
Каяспер• 03 июля 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
маленькі бутери- основа- чорний хліб намазати духмяним смальцем з травами , зверху- кружок солоного огірка. прикрасити шпажкой з символікою українскою типа тризуб
ага, усi ж жир полюбляють
Столічна штучка• 03 июля 2024
Мені сподобалась ідея щось по типу паляниці або налисники. Памʼятаю, як колись паляниці робили в садочок на якийсь захід для дочки. Гарні вийшли)
Астановитесь• 03 июля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Деруни. Не испортятся и делать не трудно. Ну и узвар приготовьте, он и прохладным вкусный.
Ми теж дитині в школу в Бельгії робили деруни, я вважаю гарна ідея, донька сказала, що тільки деякі діти не їли. Але і в українській школі буде якась кількість дітей, кі не йстимуть деруни)))
Я натуралка• 03 июля 2024
налисники зробіть, або вареники із вишнею, або маковики
тянитолкайка• 03 июля 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
або перемеленим салом з спеціями
тянитолкайка• 03 июля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
И горилку холодненькую.
то для батьків
тянитолкайка• 03 июля 2024
Ответ дляЯ натуралка
вареники холодні а ще можуть і підсохнути-обвітритися. Ну або вареники з картоплею і з зажаркою чи маслом але ж чи буде можливість донести їх гарячими чи там вже погріти???
В цьому плані випічка краще чи бутери.
Морская свинка• 03 июля 2024
Ответ дляУгадайс
Думаю пиріжки с яйцем жарені зробити.. бо вже голову поламала
З горохом. Чудово розкуповують на ярмарках.
Морская свинка• 03 июля 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Баранки? Ви з кацапстану?
В нас ’ обаринки’ звалися
Морская свинка• 03 июля 2024
Ответ дляЯ натуралка
Налисники з подвійною начинкою( вишні, творог). Або мрожна три тоненькі в один(творог,вишні, мак),банкетна страва, але при бажанні можна
ХвилювАллочка• 03 июля 2024
Ответ длятянитолкайка
то для батьків
Так и бутеры с горчицей и хреном для родителей))
Пиши-пропало• 03 июля 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Баранки? Ви з кацапстану?
Приезжайте в Карпаты, на каждой ярмарке связки баранок продают.
Мerida• 03 июля 2024
нужно не просто приготовить что-то, а приготовить что-то , что они будут есть. сало, чеснок, всякие странные колбасы, пирожки с яцом, узвар...это то, что так и останется у вас на столе.
нужно что-то наше, но адаптированное под них. я б сделала Львовский сырник и клубничный или ягодный компот. обязательно без ягод
Я_канеша_извиняюсь• 03 июля 2024
Доречі, про сирник вище гарно написали,
Можна пампушки зробити такі, як ми на Різдво робимо.
Деруни я б не робила, оскільки вони смачні щойно зі сковорідки, а як постоять, то вже не те.
Можна маківник спекти, медівник
Вареники з вишнею або сливою, политі медом - це зараз саме по сезону
Я натуралка• 03 июля 2024
Ответ дляМорская свинка
Навіщо? Якщо мова про традиційні українські страви. Налисники традиційно, то млинці із творогом. А все інше то варіації