Розвідка Маші• 03 июля 2024

Питання до дружин військових

Дівчата, які подарунки на день народження дарували своїм чоловікам?
Вже багато чого дарувала, багато чого сам собі купував. Хочеться зробити приємне. Ідей 0.
Принцепесочка• 03 июля 2024
Минь&ет

автор Розвідка Маші • 03 июля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Минь&ет
Хіба що віртуальний))
Фоточки нема• 03 июля 2024
Павербанк, білизна і шкарпетки якісні, що вбирають вологу, бєрци. Прикольні шеврони, дощовик, годинник.
Як мій каже, все що любив раніше, зараз не потрібно((
Диви яка я пава!• 03 июля 2024
Устілки та ковдра з підігрівом від павербанку. Але це не подарунок на ДН, а приємна покупка та знак уваги для комфорту в холодну пору року.
Пишущаяся• 03 июля 2024
Годинник бренду g-shock. Військова сумка через плече, щоб скласти необхідні речі.
Павербанк з бездротової зарядки, але якщо телефон підтримує таку функцію. Телефон, але дивлячись який бюджет.
Військова футболка з принтом.
автор Розвідка Маші • 03 июля 2024
Ответ дляФоточки нема
Так і є всі захоплення і хоббі які були до, там не актуальні((
Планує відпустку після дн, хотілось емоції подарувати, але чи буде настрій і бажання на ті емоції не знаю
автор Розвідка Маші • 03 июля 2024
Ответ дляПишущаяся
Військова футболка з принтом.
Джишоки є, сумка є, паверів вже купила десяток різних) телефон новий відносно, футболок м-тас вдома стопка і там є))
Дякую))
Цвіпканя• 03 июля 2024
Шорти, футболку і кросівки. - для бігу. Він бігає щодня зранку)
сама себе прекрасная• 03 июля 2024
Одежду, аптечку