ПолБатона• 03 июля 2024

Який обрати?

Всі різні, на мою думку 3 фото (завужені брюки) костюм сів добре. А яке Ваше бачення
Результат:
вже голосів: 96
37 (38.54%) 3
30 (31.25%) 2
29 (30.21%) 1
Советничаю тут• 03 июля 2024
А рукава подстреленные - это экономия на ткани?
ДеньгиНеСдаю• 03 июля 2024
Третий на вас мал
автор ПолБатона • 03 июля 2024
Ответ дляСоветничаю тут
3/4 рукав чули колись?
Нічна ненажера• 03 июля 2024
Мені 3 зовсім не сподобався на Вас
Я погнала• 03 июля 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Прямо мысли совпали слово в слово. Подстреленные рукава все портят.
Угадайс• 03 июля 2024
1 точно не надо, руки поплыли в верхней части
Непереможна• 03 июля 2024
По модели пиджак со 2 лучше сидит, а брюки с 3. 1 вообще нет
А вообще у Вас такая точенная фигура, что уверена, Вы можете найти лучше, без всяких но
Советничаю тут• 03 июля 2024
Ответ дляПолБатона
3/4 рукав чули колись?
Это жлобство а не 3/4, такое не носят уже лет 10 точно
Невгамовна Бу• 03 июля 2024
никакой
Мerida• 03 июля 2024
Второй комплект из этих. А вообще- все мимо. Как училка. Вы на свадьбе просто одна из приглашённых? Тогда второй.ечли мама невесты - мимо
Нічна ненажера• 03 июля 2024
В першому не подобаються руки, величезні пройми в жилетці не гарно підкреслили
Другий варіант більше нормально. Все гарно, талія , руки прикриті. Не подобаються чорні пуговки, ну то таке. І ось ці рукави 3/4 все таки ні туди ні сюди. Можливо під брюки є щось схоже з нормальними рукавами. Хоча може виглядати більше по осіннньому
Доктор Варвар• 03 июля 2024
І знову ви з своїми костюмами
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3563077
Джавеліна• 03 июля 2024
Ніякий, у всіх брюки норм, а верх вам не підходить
Затишне кубло• 03 июля 2024
Рукава дійсно як підстрелені виглядають, дуже невдала довжина. Купіть звичайний піджак та підтвердить на потрібну вам довжину.
Джем Шакіри• 03 июля 2024
Прочитала, що Ви мама нареченої. Чому Ви не хочете обрати сукню замість брючного костюма?
Завжди мало• 03 июля 2024
Третий хуже всего: подчеркивает массивный верх.
Психологічка• 03 июля 2024
Я за 1-й. 2 і 3 не сіли зовсім.
Плету интриги• 03 июля 2024
Якщо вже 2 вар, перешийте гудзики з чорних на більш вишукані, класичні. можливо топ нарядний з мережива.
Стрекоза любви• 03 июля 2024
Перший однозначно. Крій більш сучасний, за рахунок плечей і довжини брюк робить фігуру більш гармонійно подовженою.
МамОмужа• 03 июля 2024
Автор, Вы живёте в этом магазине? Уже писали Вам в предыдущих темах: искать ещё в другом месте. Ну нехорошо у них там всё, уходите оттуда уже
Любительница• 03 июля 2024
Все не подошли, ищите лучше и пиджак не 3/4, такие уже не модные совсем
Юпитерная• 03 июля 2024
2 накраще сів. Але якщо це весілля, може подумаєте над якимось платтям? Це нечаста і радісна подія. Я би скористалася можливістю одягнути вечірній наряд