ПолБатона• 03 июля 2024
Який обрати?
Всі різні, на мою думку 3 фото (завужені брюки) костюм сів добре. А яке Ваше бачення
Результат:
вже голосів:
37 (38.54%)
30 (31.25%)
29 (30.21%)
ПолБатона
• 03 июля 2024
Ответ дляСоветничаю тут
А рукава подстреленные - это экономия на ткани?
3/4 рукав чули колись?
Я погнала• 03 июля 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Прямо мысли совпали слово в слово. Подстреленные рукава все портят.
Непереможна• 03 июля 2024
По модели пиджак со 2 лучше сидит, а брюки с 3. 1 вообще нет
А вообще у Вас такая точенная фигура, что уверена, Вы можете найти лучше, без всяких но
Советничаю тут• 03 июля 2024
Ответ дляПолБатона
3/4 рукав чули колись?
Это жлобство а не 3/4, такое не носят уже лет 10 точно
Нічна ненажера• 03 июля 2024
В першому не подобаються руки, величезні пройми в жилетці не гарно підкреслили
Другий варіант більше нормально. Все гарно, талія , руки прикриті. Не подобаються чорні пуговки, ну то таке. І ось ці рукави 3/4 все таки ні туди ні сюди. Можливо під брюки є щось схоже з нормальними рукавами. Хоча може виглядати більше по осіннньому
Доктор Варвар• 03 июля 2024
Затишне кубло• 03 июля 2024
Рукава дійсно як підстрелені виглядають, дуже невдала довжина. Купіть звичайний піджак та підтвердить на потрібну вам довжину.
Джем Шакіри• 03 июля 2024
Прочитала, що Ви мама нареченої. Чому Ви не хочете обрати сукню замість брючного костюма?
Плету интриги• 03 июля 2024
Якщо вже 2 вар, перешийте гудзики з чорних на більш вишукані, класичні. можливо топ нарядний з мережива.
Стрекоза любви• 03 июля 2024
Перший однозначно. Крій більш сучасний, за рахунок плечей і довжини брюк робить фігуру більш гармонійно подовженою.
МамОмужа• 03 июля 2024
Автор, Вы живёте в этом магазине? Уже писали Вам в предыдущих темах: искать ещё в другом месте. Ну нехорошо у них там всё, уходите оттуда уже
Любительница• 03 июля 2024
Все не подошли, ищите лучше и пиджак не 3/4, такие уже не модные совсем
Юпитерная• 03 июля 2024
2 накраще сів. Але якщо це весілля, може подумаєте над якимось платтям? Це нечаста і радісна подія. Я би скористалася можливістю одягнути вечірній наряд