Хочу на Балі• 03 июля 2024

Що вдягнути на весілля ?

Покликали на весілля , подруга )
Не можу придумати що вдягнути
Таке щоб і потім можна було носити (може в кафе чи ресторан )
Не супер коротке )
Ніде не можу знайти нормальні варіанти
Розмір S, зріст 170)
Зараз бачу як носять жилетки і сатинові спідниці , гарно , але не впевнена що на весілля нормально буде
Може хтось може щось порадити ))
Ms. Dolly• 03 июля 2024
Світлу сукню літню.
автор Хочу на Балі • 03 июля 2024
Ответ дляMs. Dolly
Світлу сукню літню.
Тільки де її знайти ))
Ms. Dolly• 03 июля 2024
Ответ дляХочу на Балі
Тільки де її знайти ))
У вас гарний розмір та гарний зріст. Шиють на таких, як ви. У вас взагалі з цим проблем не має бути. Зайдіть, якщо є магазини у вас, до Вовк або Болгар.
Але питання дивне, як на мій погляд, бо ми не знаємо ні вашого стилю, ні бюджету. Що тут взагалі конкретного можна порадити?
Чорнобаївка• 03 июля 2024
Якщо ви розраховуєте носити далі, то певно бюджет обмежений? На яку суму розраховуєте?
автор Хочу на Балі • 03 июля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
До 3000
Просто не хочу на 1 раз
Я й так впо, немає можливості таскати за собою багато непотрібного одягу (
Броніки для Моніки• 04 июля 2024
Я на всі події замовляю на Issa, мені підходить якісь і ціна.
НеВРотик• 04 июля 2024
Я ношу сатинову спідницю і світлу жилетку до магазину і до ресторану. На весілля мабуть вдягнула теж.