Кожна квартира в Україні має закупити енергообладнання на $3-4 тисячі, оскільки десятиліттями тарифи на електроенергію не покривали її справжню вартість. Тепер ці кошти необхідно витратити на нову систему енергопостачання, щоб забезпечити стабільне постачання електроенергії.
Про це повідомив виконавчий директор асоціації "Енергоефективні міста України" Святослав Павлюк. "Те, що ви недоплачували за електроенергію всі минулі роки – вважайте, що ви складали гроші в банку і тепер їх треба залпом заплатити за нову систему енергопостачання. Я знаю, що їх немає, але ви їх проїли", – зазначив Павлюк.
Результат:
вже голосів:
168 (68.85%)
Ні, я проти
46 (18.85%)
Свій варіант
30 (12.3%)
Так, це необхідно
Гликерия-b010• 04 июля 2024
Ответ дляbdzolaya
путька свои дубайские яхты ох как не спешит продавать,что б белгород не страдал без света и инета.воды и канализации.вместе с курском.да и порошенко новые цеха не продаст никогда.наоборот еще больше выстроится
А з якого дива Порошенко повинен продавати працююче підприємство? Щоб що? Чи в якомусь світе це погано, коли підприємство в Україні працює, платить податки в дає роботу людям? С чи и ви вважаєте, що економіка нам взагалі не потрібна?
Гликерия-b010• 04 июля 2024
Ответ дляok1904
Те саме київоблегерго.
Що саме Київобленерго? Яке відношення має Київобленерго до державних енергокомпаній - Енергоатому, Укренерго та Укргедроенерго?
Ответ дляГликерия-b010
В рашці накінець то забрали у нього липецьку фабрику, теж щось довго телилися з рішенням ,цікаво чому
Гликерия-b010• 04 июля 2024
Ответ дляИрина_Б_
а вы с чего взяли?))) Укргидроэнерго это частное акционерное общество.
Энергоатом сейчас уже тоже акционерное общество) скоро будет частным.
Що з ними буде в майбутньому не знає ніхто, це безперспективні судження. Зараз ці всі компанії є акціонерними товариствами, 200 відсотків акцій яких належать державі, і аж ніяк не приватними
fox with matches• 04 июля 2024
Ответ дляМанула
Саме сумне в усьому цьому, що немає рішень для багатоквартирних будинків
ну а для чего орут выезжайте в села?! освобождайте ваши квартиры в новых ЖК... а лучше отдайте их нам, мы разберемся....
Геноцид в действии, как-то все кучно.
Гликерия-b010• 04 июля 2024
Ответ дляok1904
Добре тоді, що продає Київоблегерго споживачам? вірніше які послуги надає своїм клієнтам приватне київобленерго?
Продаж електроенергіі. І що?
fox with matches• 04 июля 2024
Ответ дляЛеска
я вже мовчу вже що європа дає гроші на поновлення енергоструктури, але знову нас вирішили поиметь
Европа уже столько бабла ввалилла в Укренерго.
Вод недавно деньги выделили почти миллиард на восстановление ТЕЦ.....тех, которые, как сказал, директор Укрэнерго- ввобще не жалко, бол они непродуктивнгые.
Ну увидим...если увидим
fox with matches• 04 июля 2024
Ответ дляLudaSHS
Да
Вот программ нет.
Домогосподарства малые, и фермерские обеднения, бизнес частный -это решает.
Высотки дома то печаль.
Есть у Кошкиной Левый берег ,пример в статье- Осбб, наши домашние тоже изучали, там намкрыше дрма большого солнечные генерации. И это все надо только через осбб, и это выгодно тогда
Вот программ нет.
Высотки дома то печаль.
На южной части фасада здания по адресу ул. Николая Бажана, 16 разместили несколько десятков солнечных панелей общей мощностью 30 кВт. Работы по установке проводит ОСМД «Оберег на Позняках», которое управляет этим домом.
Общая стоимость термомодернизации дома – более миллиона евро, сообщает Национальный промышленный портал.
ОСМД (объединение совладельцев многоквартирных домов) воспользовалось государственной и городской программами по повышению энергоэффективности.
Совладельцам дома удалось привлечь на энергоэффективный проект почти 31,3 млн грн. Из этой суммы людям необходимо вернуть чуть более 6,5 млн грн в течение пяти лет по кредитной ставке 21%.
ОСМД «Оберег на Позняках» взяло самый большой кредит на утепление с момента действия программы по внедрению энергоэффективных мероприятий в многоэтажках. Значительная часть этих средств – 24,5 млн грн – будет погашена из государственного и местных бюджетов.
Инвестиция размером более миллиона евро в многоквартирный жилой дом произошла впервые в истории Украины. Стартовые деньги – 21,5 млн грн, поступили из городского бюджета по программе совместного финансирования «70/30%». Вторым траншем был «теплый» кредит от «Укргазбанка»: инициаторы привлекли более 9,7 млн грн на пять лет по ставке 21%.
Дом на Бажана, 16, был построен в 2003-2004 годах. Это 422-квартирный жилой комплекс с разным количеством этажей в секциях (от 17-ти до 23-х) и общей отапливаемой площадью 36206 метров.
Гликерия-b010• 04 июля 2024
Ответ дляok1904
Чиєї? Виробленої державними підприємствами?
Так, у тому числі.
Гликерия-b010• 04 июля 2024
Ответ дляok1904
Укренерго приватне теж. Укргідроенерго давно вже...
Спробуйте побачити трохи далі свого носа. І Укренерго, і Укргідроенерго є акціонерними товариствами, 100 відсотків акцій яких належать державі
Гликерия-b010• 04 июля 2024
Ответ дляok1904
Хто виробляє з державних ту ел.енергію,якщо все вже корпоратизовано? як відновлювати пошкоджену інфраструктуру, тут згадали за державне.
Що значить хто виробляє у державних? Виробляють генеруючі підприємства. А щодо відновлення -усі питання до власника, тобто держави.
Ответ дляГликерия-b010
Мау колись теж створювалося по подібному принципу в самому початку, тому що далі може бути з прат мені дуже добре відомо.
Гликерия-b010• 04 июля 2024
Ответ дляok1904
Так скільки ж тих держ.підприємств ,якщо корпоратизовані основні постачальники на ринку
Ви вирішили мені дати вдавати якісь рандомні питання? Скільки яких державних підприємств? Якщо вам так цікаво, шукайте, я поняття не маю, що саме ви питаєте. Постачальники на ранку -це далеко не вся енергетична система України і так, вони всі приватні. Але ж наш діалог почався взагалі з іншого.
Гликерия-b010• 04 июля 2024
Ответ дляok1904
Я дуже рада за вас, що вам усе чудово відомо, принаймні ви так вважаєте. Але зараз енергетична система України саме така і що буде в майбутньому -не відомо точно нікому, це пусті балачки.
frumoasa17• 04 июля 2024
Ответ дляГликерия-b010
70% ТЕС було під контролем ахметівського ДТЕК.
Гликерия-b010• 04 июля 2024
Ответ дляfrumoasa17
Так, було
Гликерия-b010• 04 июля 2024
Ответ дляok1904
Ну то ахметівський дтек не прокладка? Якщо Ви писали вище, що держава сама знала як керувати цим всім при кучмі?
Що у вашому розумінні прокладка?
frumoasa17• 04 июля 2024
Ответ дляГликерия-b010
Так, було
Ось і відновлення підконтрольних, приватних ТЕС переклали на просте населення.
Гликерия-b010• 04 июля 2024
Ответ дляfrumoasa17
Яким чином?
frumoasa17• 04 июля 2024
Ответ дляГликерия-b010
Яким чином?
Підвищенням тарифів. Про це ж і заявили, що їх підвищують, щоб було за що відновлювати цю інфраструктуру. Грошей нема у ахметки