Кожна квартира в Україні має закупити енергообладнання на $3-4 тисячі, оскільки десятиліттями тарифи на електроенергію не покривали її справжню вартість. Тепер ці кошти необхідно витратити на нову систему енергопостачання, щоб забезпечити стабільне постачання електроенергії.
Про це повідомив виконавчий директор асоціації "Енергоефективні міста України" Святослав Павлюк. "Те, що ви недоплачували за електроенергію всі минулі роки – вважайте, що ви складали гроші в банку і тепер їх треба залпом заплатити за нову систему енергопостачання. Я знаю, що їх немає, але ви їх проїли", – зазначив Павлюк.
Результат:
вже голосів:
168 (68.85%)
Ні, я проти
46 (18.85%)
Свій варіант
30 (12.3%)
Так, це необхідно
Ответ дляЛеска
Я чесно не розумію. Якщо енергокомпанія в приватних ахметовських руках, то чому люди мають закупити приватнику обладнання?
Якщо вже й закупляти то це має бути комунальна , державна власність
А ше краще закупити на місто, на вулицю, на квартал/будинок свої вітро/сонце генератори і знати шо вони твоє.
Так и происходит
Магазины / бизнес покупают генераторы/ накопители/ ветряная -солнечная генерация по селам.
Многоквартирные Дома, вот наш дом в 23 ггначало , зимой купил генератор на всякий случай за счет сбора соседей, сейчас всякие штуки оплатили, чтоб вода была и пр, смотрят наши домашние инженеры примеры солнечной генерации, смысл снова завысить от монополиста, если вкладываться то на будущее
Kusalochka• 04 июля 2024
Ответ дляbibizyana
Вариантов нет пока что ) купили все еще в 22
Но я прекрасно понимаю , что многие не могут себе позволить этого. Люди на еде экономят, откуда им взять деньги на электрооборудование.
А цену ? Странно за это притягивать 🤷♀️какую цену назначали , такую мы и платили .
Так а что купили?
Ответ дляLudaSHS
Так и происходит
Ну це багатоквартирний, а звичайне передмістя чи село? Що робити в селах? Доходи, ціни там не такі як у місті. Сонячні панелі себе за життя не окуповують, в них ТО дороге, підприємець заробить, а пересічна сім´я?
ну ну да фабрики сами не построятся,конфетки не наклепаются,мало того ,что попередники против НАТО были(сколько украинцев сейчас живы были бы!)так еще и на свете нас нагревали десятилетиями крали так аж гай шумел!непосильным честным трудом себе империи наклепали!воровали все и везде,не только свет!а нам сейчас разгребать,скотобазник гребаный!
Ответ дляKristal2013
Просто потом окажется, что через фирму тещи (или другой близкий родственник), осуществляется продажа нужного оборудования для квартир и не только. Не все ещё заработали на бытовых зарядных станциях, теперь надо основательнее за народ взяться.
Мальдивы нынче подорожали....
Ну Вася-электрик точно не потянет в промышленном масштабе закупку и перепродажу населению такого рода оборудования. Это не коробку лед-лампочек с алиэкспресса закупить. Это миллионные вложения. Такие деньги есть только у крупняка. Он и вложится
Ответ дляКава з перцем
Це заява офіційної посадової особи- виконавчого директора асоціації ’Енергоефективні міста України’ Святослава Павлюка, а не фігня
Это не официальное заявление, а риторический прием в рамках беседы с журналистами в прямом эфире. Никто не потребует от вас закупать хоть какое-то оборудование.
Ответ дляLudaSHS
Кстати есть фонды и ассоциации зеленой энергетики, им вообще сейчас рай, они ведут бизнес по поставкам и реконструкциям вперед и вперед. Супер прибыли
Сумнівний прибуток, не розбіжишся, так реклами багато, але то все поки реклама, хто міг ще до війни поставив, а зараз ситуація не стабільна, щоб вкладати в таке. Фігаро тут, фігаро. Ам
super-kidd• 04 июля 2024
Ответ дляРешка7777
Дно .. особенно все знают себестоимость ..1 .20 грн и сейчас
и все цены знают в ЕС
Англий : 3, 72 грн
Испания 1.8 грн
и все цены знают в ЕС
Англий : 3, 72 грн
Испания 1.8 грн
Что за брехня?
в Англии больше 12 грн за квт,
в Испании около 7 грн
в Англии больше 12 грн за квт,
в Испании около 7 грн
Ответ дляLudaSHS
Так и происходит
я вже мовчу вже що європа дає гроші на поновлення енергоструктури, але знову нас вирішили поиметь
Ответ дляМанула
Саме сумне в усьому цьому, що немає рішень для багатоквартирних будинків
Да
Вот программ нет.
Домогосподарства малые, и фермерские обеднения, бизнес частный -это решает.
Высотки дома то печаль.
Есть у Кошкиной Левый берег ,пример в статье- Осбб, наши домашние тоже изучали, там намкрыше дрма большого солнечные генерации. И это все надо только через осбб, и это выгодно тогда
Вот программ нет.
Высотки дома то печаль.
Ответ дляКава з перцем
директор якоїсь асоціації
це не офіційна особа а пі,дабол якийсь
ви також можете заекєструвати асоціацію скажімо будинків києва і виступати з заявами
думаю скоро таким пі,даболам почнуть пику начищати в підворотні
це не офіційна особа а пі,дабол якийсь
Nathalie27• 04 июля 2024
Ответ дляКава з перцем
Назва асоціації звучить як фігня. Чим займається? Які досягнення?
Ответ дляМанула
Ахметівська енергогенерація майже вся розбита, залишились АЕС, які належать Енергоатому
ну, то шо?? Ви згодні ахметову купити обладнння зі своєї кишені а потм щзе він вас буде і в хвіст і в гриву піднімати тарифи?
Це так само як в 90х-2000х люди самі проводили газові труби в села, віддали в керівництво газовим компаніям, а тепер ще й платять за доставку газу.
Ответ дляЛеска
Не грайте з державою в азартні ігри, не намагайтеся її перехитрити у достроковій перспективі. У цьому випадку вам введуть податок на сонце та вітер. Ви повинні чітко усвідомлювати, що все тут, включаючи вас, - це власність держави. Будь ласка, поставтеся з розумінням.
Ответ дляok1904
Так вот о чем я
Вот село в Хмельницкой области и фермер, я писала
У него излишек - он может ’продавать’ по заниженному тарифу громаде , чтоб государство программу и закон прмняло. Ему не выгодно скидывать и держать дежурного рабочего на той точке с накопителями. И всем помогать просто так.
Второе- пенсионеры и незащищенные слои населения, не проработан вопрос.
Ответ дляNathalie27
Гугл на допомогу- Асоціа́ція «Енергоефективні міста України» (АЕМУ) — всеукраїнська асоціація ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, створена з метою задоволення потреб своїх членів і відповідних територіальних громад у сучасній інформації, нових технологіях, інвестиціях, розвитку співробітництва та обміну досвідом з українськими і закордонними партнерами в ділянках ефективного та ощадливого використання енергетичних ресурсів, надання якісних енергетичних послуг, підвищення енергетичної безпеки, захисту довкілля та забезпечення сталого розвитку поселень[1].
Ответ дляok1904
Тянут
И много заказов с Китая. И реально люди крутятся, у кого нать деньги
Ответ дляЛеска
Згодна, не згодна не має ніякого значення в наших умовах. Тут питання на найближчі роки щоби та електроенергія взагалі була
Ответ дляLudaSHS
А как же..☹️😄
На самом деле эти спичи все так вредят.
нормально было б работать с населением и коммуницировать.
Делать программы, скидки. Нулевые или малой ставки кредиты на реконструкции домогосподарств
.
У кого есть возможность те и так закупают солнечные панели, экофлоу и прочее.
Я вот ездила по хмельницкой области, много сел - на домах все больше солнечных панелей, людей вынудили крутится самим.
Смотрела биг борды/ рекламы про подключения под ключ. Бизнес на этом сейчас много зарабатывает.
По населению все туго, нет стимула, помощи, как быть с незащищеннымии слоями, ?
Опять таки, пример, имела встречу с фермером, у него солнечные батареи, так вот у него бывает излишек е/е . Ну дайте программу, чтоб он отдавал громаде излишек. Нет ничего.
Он просто скидывает все на накопители, что ему приносят. А могло быть лучше организовано все, и быстрее б все адаптировались.
С больших генераций, кроме Аес пришло время уходить, и да впереди зеленая энергетика. Но нас в стрессе это все гонят.
Европа к независимым генерациям десятки лет идет, а мы в войне с стрессом и выпученными глазами за месяцы.
На самом деле эти спичи все так вредят.
.
Так і є. Черга на встановлення батарей розписана до листопада.
Я вам більше скажу, щоб підключити зелений тариф то треба ще купу всього встановити, заплатити за проєкт. А різниця між тарифом та зеленим тарифом невелика і ця справа стає невигідним оці першочергові витрати на обладння, проект. Та ще й не повертають різницю по зеленому тарифу, на бумажку записують і все.
Ответ дляМанула
Ось шкода пацана. Давайте скинемося йому на English Breakfast, Steak and kidney pie або Fish & Chips.
Важко сказати, що вважає за краще їсти вранці цей корінний лондонець.
Ответ дляКава з перцем
Это заява кклоуна из квартала. Уровень той, что все должны воевать до последнего украинца, непременно с лопатой и до 2050го года.