Весела бджілка• 04 июля 2024
Оптіма,Альтерра,Джерело і тд Дівчатка,а є відгуки про вступ до закордонних вишів
З свідоцтвами дистанційних шкіл? В свідоцтві ж не написано,шо школа дистанційна. Дякую всім.
Біле пальто• 04 июля 2024
есть друзья, поступили спокойно в сша, великобритании, чехии и польше. В оптиме просто аттестат гос. образца, количества часов хватает (там где требуется указать)
Крайня невістка• 04 июля 2024
После Джерела поступил в Шотландию. Правда там нельзя после 11 классов, поэтому год учился в колледже сначала там же, потом в вуз.
Но само обучение в Джереле так себе.
Треба підробіток• 04 июля 2024
Та наче нема різниці яке свідоцтво. А в яку країну плануєте, автор?
Треба підробіток• 04 июля 2024
Ответ дляКрайня невістка
Но само обучение в Джереле так себе.
мені здається навчання в таких школах взагалі таке шось. Туди йти саме заради свідоцтва є сенс, а працювати з репетиторами над потрібними лише предметами.