Гомосноб• 05 июля 2024
Ручки на фасад кухні- подивіться будь ласка. Який розмір оптимальний
Ящики по 900 мм
Вибирати скрізь один розмір ручок чи підбирати залежно від ящика?
Швабристка• 05 июля 2024
А есть вариант других ручек? Ну и по размерам фасадов принято выбирать.
А раковина чего у вас не симметрично фасадам? Там справа посудомойка, понятно. Но нафига крыло над выдвижными ящиками?
Кому там слова не давали• 05 июля 2024
Что ж вы никак свою кухню не выродите?... Двигаете, двигаете, а получается бестолково.
Ящик 900 с наполнением - будет очень тяжёлым.
Размер средний из этих. На ящик 900- 2 шт.
Но ручки ужас.
Гомосноб
• 05 июля 2024
Ответ дляШвабристка
Бо там вікно справа відкривається
Якщо щось стоятиме на сушці(якщо крило справа? то заважатиме
Царевна в уггах• 05 июля 2024
Я би брала два розміри. На більші фасади - більші ручки, на менші - відповідно меншого розміру. А які саме два варіанта із цих, то обирайте. Я ж не знаю довжину ручок. Ми брали 160 десь, і наступний розмір(трішки більші)
Царевна в уггах• 05 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Вот как вариант
Такі гарно виглядають, але в них гострі краї
Коли мовчу- приємна жінка• 05 июля 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Так є і більш заокруглені краї
Але вони принципово відрізняються віт тих, що хоче Автор
Гомосноб
• 05 июля 2024
Гомосноб
• 05 июля 2024
Ответ дляШвабристка
Є ще такі
ПодругаМужа• 05 июля 2024
Ответ дляГомосноб
Є ще такі тоненькі ручки
Як на мене, такі вже кращі, якщо вони вам підходять по кольору. Але не фарбовані, бо можуть облазити. А ще має значення, який у вас фасад
Зубная фея• 05 июля 2024
Ответ дляПодругаМужа
Щодо розміру - мені такий зручний
Я даже на ручки не смотрела- только на питомца)))
Царевна в уггах• 05 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Так є і більш заокруглені краї
Такого плану ми брали декілька в дитячу шафу. Але я так розумію, що автору саме ті сподобались, її право. Ми на кухню купували звичайні, мені головне щоб зручні були.