Великий сатирик• 05 июля 2024

Как покрасить потолок?

Хочу привести в порядок потолок. Частный дом, на потолке балки. Как будет лучше и гармонично покрасить все эти балки -в белый цвет или сделать цветным, то есть под дерево или серым или черным... Потолок будет точно белый, интересно только цвет балок.
Как бы вы сделали?
И ещё, какая люстра подходит для таких потолков?
Результат:
вже голосів: 19
10 (52.63%) Белый
7 (36.84%) Под дерево
1 (5.26%) Черный
1 (5.26%) Тык
0 (0%) Серый
Пригощаю кашею• 05 июля 2024
Балки покрасила бы темно-коричневым
Гарачий Чокалад• 05 июля 2024
як на мене, залежить від розміру приміщення/призначення приміщення/освітлення ’з вікон’ та висоти стін, бо якщо щось маленьке/не високе/де мало світу та це кімната де ви будете постійно перебувати (як спальня) - то виокремлення балок кольором буде ’тиснути’ та створювати відчуття ще меншої кімнати, я б робила білим/світлим все

по освітленню - я б якусь лед-стрічку пустила там де стик балки зі стелею, та якщо треба ще більше світла - якусь плоску не помітну, аби майже зливалась зі стелею та не виділялась
Кудесница_с_пургеном• 05 июля 2024
автор, покрасьте потолок весь білим. він найкраще до ваших шпалер підійде.
якщо не плануєте робити кардинальний ремонт, то і люстру цю млжна залишити.
ДваДваВісім• 05 июля 2024
Білим, аби було більше простору візуально - там явно не 3.5м висота.
Люстра - от де стара - там провода, то зробила б штангу або спот довгий, теж білу (якщо висота більше 2.75 - можна було б і чорну), і на ній кілька ламп направленої дії. АЛЕ - краще робити освітлення внизу.
Але якщо був би вибір, то обрала б молочний колір або шампань, на білому тіні від тих балок будуть дуже темними.

https://cdn.27.ua/799/d8/f8/186616_10.jpeg - типу такого, не таке, з відкритими лампами і обов´язково леди.
из желе я• 05 июля 2024
Долго , дорого но красиво это балку вскрыть лаком, но если будете такие же обойки с цветочками лепить , то будет колхоз, к балкам контрастным нужна и отделка стен подходящая.
Allein74999• 05 июля 2024
Балки слишком частые, их особо ничто не спасет. Если позволяет высота и ресурсы - скрыть их за натяжным потолком
ДваДваВісім• 05 июля 2024
Ответ дляAllein74999
до речі, так, з ними буде купа роботи, а потім завжди тінь і павутиння
Точу ляси• 05 июля 2024
Все в белый, а на балки подсветку или светильники лофт повесить на длинных проводах и ими подчеркнуть балки ( только не 2-3 шт, а шт 5-7 а то темно в комнате очень)
Точу ляси• 05 июля 2024
Или типа такого
автор Великий сатирик • 05 июля 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Спасибо. Обои я переклею, им может уже пол века)
автор Великий сатирик • 05 июля 2024
Ответ дляДваДваВісім

Благодарю. Высота 2,55.помещение примерно 5,5 м*4
автор Великий сатирик • 05 июля 2024
Ответ дляAllein74999
Высота 2,55, натяжной потолок не вариант, низко будет