Чтооооооооооо?• 05 июля 2024

Студенты и обновление данных

Дочь студентка мед (4 курс) должна обновлять свои данные или нет? В институте ей ничего не говорили.
ЗабежАЛОЧКА• 05 июля 2024
Нет
Она что военнообязанная?
автор Чтооооооооооо? • 05 июля 2024
Она учится в медицинском университете
Рожайтретьего• 05 июля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Она учится в медицинском университете
А що , вона закінчила навчання і отримала військовий квиток? Щось ви мабуть поспішаєте.
ЗабежАЛОЧКА• 05 июля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Она учится в медицинском университете
И что, ей диплом наперед выдали? Авансом?
Рожайтретьего• 05 июля 2024
Одні роблять вигляд, що не мають медичної освіти, а мамки інших , ще не отримавши військового квитка, хочуть вже на обоік дитину ставити. 😱
Курочка-чубаточка• 05 июля 2024
Студенти медколеджу вже військовозобов´язані.
Поліпривіт всім• 05 июля 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Медики отримують звання та військовий квиток на 5 курсі, задовго до закінчення ВУЗу
Слоник-тоник• 05 июля 2024
На 4 нет
автор Чтооооооооооо? • 05 июля 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Вона ще не отримала військовий квиток, це значить не потрібно оновлюватися?
Рожайтретьего• 05 июля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
У вас в універі все мають повідомити, там ну точно краще знають, чим на форумі. Дівчинка вже доросла, хай спробує все дізнатися безпосередньо. Але якщо не отримувала військовий квиток, то що вона по -вашому має оновлювати ? Оновлювати нічого, бо елементарно вона не стоїть на в/о.