Викасикрет• 05 июля 2024
А ще питають, чому з дітками неохоче здають
Викасикрет
• 05 июля 2024
Ответ дляИМХОля
Т.е на этом фото именно заглушки самое большое зло?
Так, усе інше так і було.
Брехушечка• 05 июля 2024
Ответ дляВикасикрет
Взагалі-то знаю, бо дитинка моя)
То чого Ви за нею не дивитеся? Я як почала знімати, то досуг дитини на строгому контролі, щоб бува нічого не попсувала, аж поки не підросла.
Ку-кусик• 05 июля 2024
Тут все сносить нужно и переделывать, оно от старости разваливается, дешевейшие обои, старые при чем уже, как вам не стыдно??
Вы эту халупу за деньги сдаете, и хотите , чтоб ею не пользовались?
Викасикрет
• 05 июля 2024
Ответ дляБрехушечка
А що я можу зробити? Він дивиться пісні і танцює в манежі, розхитуючи його. Ось і вибивається стіна. Відволікатися не хоче, бо любить танцювати і качатися в манежі. А шпалеру відірвати - то взагалі секунда діла. Я вже їх поклеїла безліч тих шматочків.
Викасикрет
• 05 июля 2024
Ответ дляКу-кусик
Бггггггг)))))
Так хазяям і передам.
Брехушечка• 05 июля 2024
Ответ дляВикасикрет
То у Вас ще й у манежі, а чого не можна його трохи посунути від стіни?
Ку-кусик• 05 июля 2024
так это Вы сняли этот ужас? там плесень, куда ребенку такое? можно обои купить по 50грн, если денег нет, но новые, чистые, и переклеять, грибок убрать, ребенок грызет заглушки? Игрушек нет? мрак короче
Ку-кусик• 05 июля 2024
заглушки переклейте, они дешовые, так, чтобн е мог достать, подавиться ж отравиться,...кошмар((((
Гжегож Бженчишчикевич• 05 июля 2024
Ответ дляОновлена версія
Зачем мне бабушатник ?)
А тем кто сдает квартиру с Али экспресс- нужно быть адекватнее 😁
и гнать метлой баб с детьми
Блиск думки• 05 июля 2024
Ответ дляКу-кусик
покажите хоть уголок того,что сдаёте вы.
Викасикрет
• 05 июля 2024
Ответ дляБрехушечка
Той манеж і так ходуном ходить по всій кімнаті під час танців, там взагалі неважливо, куди його посунути.
Первоклашка Я• 05 июля 2024
Ответ дляВикасикрет
Взагалі-то знаю, бо дитинка моя)
тема приобрела неожиданный поворот
Викасикрет
• 05 июля 2024
Ответ дляКу-кусик
Ні, мене безкоштовно пустили.
Ага, звісно, гризе лише тому, що іграшок немає, аякжеш
Брехушечка• 05 июля 2024
Ответ дляВикасикрет
Нічого не зрозуміло, Ви так пишете, ніби там не маля, а слон танцює. Ну добре, може, то я тупа.
Гжегож Бженчишчикевич• 05 июля 2024
Ответ дляБрехушечка
слоненятко, потом бегать начнет как мамонт
ХтоЯкщоНеЯ• 05 июля 2024
Ответ дляВикасикрет
Не знаю. Це родичів житло.
Так може це було до заселення дітей?
Птица секретарь• 05 июля 2024
Ответ дляВикасикрет
З усіх меблів видирає заглушки і гризе їх.
То може ті заглушки посадити на супер клей?
Викасикрет
• 05 июля 2024
Ответ дляБрехушечка
1.10
ХтоЯкщоНеЯ• 05 июля 2024
Ответ дляВикасикрет
Взагалі-то знаю, бо дитинка моя)
Однак у вас дитинка міцненька. Так видрати плінтус не кожен дорослий зможе. Хіба що він на соплях тримався
Викасикрет
• 05 июля 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Так може це було до заселення дітей?
Та нє.
Це із нашою появою таке трапилося.
Як будемо виїзджати - мабуть, доведеться ремонт робити (
Але я тепер розумію тих, хто бажанням не палає здавати діточкам.
Це із нашою появою таке трапилося.
Блиск думки• 05 июля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
и гнать метлой баб с детьми
правильно!пусть растят своих бубочек в своём жилье или в родительском.вот там можно грызть всё что видят.
ХтоЯкщоНеЯ• 05 июля 2024
Ответ дляВикасикрет
Та нє.
Це із нашою появою таке трапилося.
Діточки всі різні))) Але як вашій дитинці вдалося в манежі зламати плінтус?
Викасикрет
• 05 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Поки просто позбирала їх, які знайшла, а як підросте - повсовую.
палка-копалка• 05 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
А скільки ремонту років?
Плінтус дуже важко відірвати дитині, якщо він до цього не був розваленим або ж криво причеплений . :)
мій відірвав все, що було погано приклеєно. Прям ’санітар лісу’))
Але у нас власна квартира.
З дітьми б 1-кім квартиру не здавала.
Але у нас власна квартира.
З дітьми б 1-кім квартиру не здавала.
Птица секретарь• 05 июля 2024
Ответ дляВикасикрет
Взагалі-то знаю, бо дитинка моя)
Не бажаєте виправити свої косяки?
Викасикрет
• 05 июля 2024
А ще в мене рука не підіймається увесь час тримати у памперсі в таку спеку. Багато часу біга просто в трусиках. Обпісяв вже геть усе, доведеться ще й прати все, що вдасться випрати...
Викасикрет
• 05 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Не бажаєте виправити свої косяки?
Пізніше.
Зараз сенсу нема.
Викасикрет
• 05 июля 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Зліва гойдалкою манежною виломлює його, зправа просто відірвав, руками.
Птица секретарь• 05 июля 2024
Ответ дляВикасикрет
Та нє.
Це із нашою появою таке трапилося.
Справа не в діточках, а в їх батьках
Викасикрет
• 05 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Справа не в діточках, а в їх батьках
Ну канєєєєшна)