Я инженер, меряю от 1• 06 июля 2024
Ви б продали одяг у якому хрестили дитину?
Вчора побачила в сторіс однієї "медійної особи" що продає за півціни одяг у якому хрестили дитину. Як можна додуматись продавати такі речі , це ж як оберіг , мені скоро 40р і у мене є цей одяг. Цей одяг має дуже велику силу, і взагалі з ним чужа людина може зробити дуже погані речі.
Таке враження що люди похрестили дитину бо так всі роблять і це модно. Але уявлення не мають шо це.
Навіть якщо не вірити у всі ці забобони, то просто зберегти на пам´ять , як зберігають бірочку, локон перший і так далі , це ж не звичайний буденний одяг, якого пона шафа
Ответ дляМerida
В православной нет таких правил
Покажіть, де про це написано в Біблії, що можна заходити не покривши голову в храм? І з якого часу можна не покриваючись - бо 50, 100, 200 років були такі правила. Скажете ні. Знайдіть хоч одне старе зображення де жінка в храмі без хустки.
Ответ дляSvitlo_
Найти где написано, что можна без?
найдите, где написано, что покрыты должны быть.
Про месячные и церковь уже разобрались. Миф развенчали сами священники. Почему с месячные можно ходить
найдите, где написано, что покрыты должны быть. Про месячные и церковь уже разобрались. Миф развенчали сами священники. Почему с месячные можно ходить
Ответ дляSvitlo_
Общині кожної конкретної церкви в якій вам роблять зауваження.
ой, смешная вы. Посредников у бога нет. Община - не инстанция. Из общины где я была - двум подружкам-маразматичкам не понравилось. Другие спокойно относятся, даже священник. Вот вы, кто вы такая, чтоб мне замечания делать? Следите за собой. За другими, взрослыми людьми - не стоит
Ответ дляМerida
А ви хто, що робите зауваження? ’Нет таких правил нигде. Это самоуправство. И ничего общего с христианство не имеет.’ - ваші слова. Слідкувати лиш за собою не пробували?
Ответ дляSvitlo_
Я никого не воспитываю. Хочу покрываю голову, хочу нет. А вы лишь за собой следить не хотите
Ответ дляSvitlo_
’Скажите, а как наши священники венчают пары, где невеста с сиськами вываливающимися из декольте? Или прозрачными платьями?’ Вам яке діло до чужих сісьок і суконь?
Это вам есть дело. Вы ж говорите, нужно одеваться правильно. И только непонятно где разрешают. Я вам и дала примеры на ЗУ. Мне как раз пофиг в чем они. Вам - нет.