Щедрик ведрик• 06 июля 2024
На ці вихідні повинна переїхати хлопця, і не хоч, але немає іншого варіанту…
Отак склалась ситуація, зустрічались 1,5 роки, планували ще раніше жити разом, але я хотіла краще дізнатись людину, тому що вже маю дитину і прожила одне розлучення.
Ми не сварились, але я нічого не відчуваю до цієї людини. Немає зараз іншого рішення, закривають місце моєї роботи, грошей для оренди немає, до когось іншого переїхати теж немає нікого. І весь день с всі заначки давно використані, сьогодні думаю про одне, я не хочу жити з цією людиною. Син його любить, гарні відносини. Він нічого такого не зробив, я не знаю чому так змінилась моя думка, але я зараз на половину склала свої речі і в такому стані, щоб їх перевести, а самій шукати де ночувати.
Немає ідей як вийти з ситуації…
После шести ни-ни• 06 июля 2024
Ответ длякурасаны
Не 50-50. Но тупо сидеть на шее или за миску супа это унизительно
Ну вам унизительно сидеть на шее, то не сидите.
А кто на шею удачно сел, тот думает наоборот - удачный брак, хороший муж
Носки на подтяжках• 06 июля 2024
Ответ для75В
Найдите мне здесь на форуме хотя бы 10% женщин, которые тупо сидят на шее у мужиков? Открою вам секрет, большинство работает и семейный бюджет наполняют оба! Что за ересь вы несете, что эту даму с ребенком должны полностью содержать? В честь чего?
В честь того, что любят, оберегают. В честь того, что мужчина самостоятельный и умеет зарабатывать и обеспечить семью. Но автор говорит не о заработке, а том что ничего к нему не чувствует и это основная проблема.
Бутербродница• 06 июля 2024
Автор, то что вы написали это вообще не отношения. Ищите другие варианты, лучше с незнакомым человеком комната снимать, чем такое. В конце концов всегда можно поехать за границу. Удачи вам. Вы достойны лучшего
Щедрик ведрик
• 06 июля 2024
Ответ для75В
Звісно були б раді, тільки знайти цю шию не можете!
Де ваші батьки? Їдьте до них та шукайте роботу. А хлопця залиште в спокої.
Це потрібно змінювати місто
Щедрик ведрик
• 06 июля 2024
Ответ дляСумка з негодою
А где вы раньше жили?
Раніше була своя квартира, але зараз в тій зоні жити небезпечно
Щедрик ведрик
• 06 июля 2024
Ответ длякурасаны
Чего Вы решили что кто то должен давать деньги?
Ні, не повинен ніхто давати гроші, я справляюсь завжди самостійно. Так співпало, що використала всю свою заначку і відкласти нову не було як і ще й паралельно переїзд і зміна роботи.
Ласкове телятко• 06 июля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Раніше ніби і хотіла, зараз більше впевнена, що не та людина з якою я хотіла розділити своє життя, більше як перехідний період, але самій від цих думок, погано.
У мене перед одруженням таке було))) як подали заяву я почала думати, а чи я хочу цього, чи він той самий. Думаю у вас стрес, переїжджайте, а там після побачите
Щедрик ведрик
• 06 июля 2024
Ответ длякурасаны
Не вышвернет.ему тоже выгодно
100% і йому вигідно, економія
Щедрик ведрик
• 06 июля 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Так, ви мене правильно зрозуміли! Робота знайдеться, гроші я завжди вміла заробити, це може проблеми 2-х місяців. Мені боляче, що я розумію, не так я все уявляла, і це більше вигода мені і йому, але не сімʼя і не любов.
Щедрик ведрик
• 06 июля 2024
Ответ дляБутербродница
Дякую 🧡
Щедрик ведрик
• 06 июля 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Стрес неймовірний
Жерица ночи• 06 июля 2024
Ответ для75В
Здесь неоднократно были опросы , большинство форумчанок - не работают.
Рубаю олівлє• 06 июля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Ні, оплачував відпустки, спільно виходи, малому різний спорт, деякі речі купував. Але щоб мені давати гроші - ні.
А где папа Вашего сына, если Ваш бойфренд ему всё оплачивал?
Рубаю олівлє• 06 июля 2024
Ответ дляСумка з негодою
А зачем он вам нужен 50 на 50, мужик на 100 должен обеспечивать, автор лучше в Европу езжайте, сейчас просто шанс на сто лет вырваться всем, у меня многие от дураков мужей уехали довольны
Должен, если занял.
Носки на подтяжках• 06 июля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Стрес неймовірний
Тримайтеся! Можливо треба робити все поступово. Відкласти грошей, щоб мати хоч якусь фінансову подушку, а потім розривати стосунки.