Щедрик ведрик• 06 июля 2024

На ці вихідні повинна переїхати хлопця, і не хоч, але немає іншого варіанту…

Отак склалась ситуація, зустрічались 1,5 роки, планували ще раніше жити разом, але я хотіла краще дізнатись людину, тому що вже маю дитину і прожила одне розлучення.
Ми не сварились, але я нічого не відчуваю до цієї людини. Немає зараз іншого рішення, закривають місце моєї роботи, грошей для оренди немає, до когось іншого переїхати теж немає нікого. І весь день с всі заначки давно використані, сьогодні думаю про одне, я не хочу жити з цією людиною. Син його любить, гарні відносини. Він нічого такого не зробив, я не знаю чому так змінилась моя думка, але я зараз на половину склала свої речі і в такому стані, щоб їх перевести, а самій шукати де ночувати.
Немає ідей як вийти з ситуації…
После шести ни-ни• 06 июля 2024
Ответ длякурасаны
Не 50-50. Но тупо сидеть на шее или за миску супа это унизительно
Ну вам унизительно сидеть на шее, то не сидите.
А кто на шею удачно сел, тот думает наоборот - удачный брак, хороший муж

Носки на подтяжках• 06 июля 2024
Ответ для75В
Найдите мне здесь на форуме хотя бы 10% женщин, которые тупо сидят на шее у мужиков? Открою вам секрет, большинство работает и семейный бюджет наполняют оба! Что за ересь вы несете, что эту даму с ребенком должны полностью содержать? В честь чего?
В честь того, что любят, оберегают. В честь того, что мужчина самостоятельный и умеет зарабатывать и обеспечить семью. Но автор говорит не о заработке, а том что ничего к нему не чувствует и это основная проблема.
Кривая спроса• 06 июля 2024
Скільки йому?
Бутербродница• 06 июля 2024
Автор, то что вы написали это вообще не отношения. Ищите другие варианты, лучше с незнакомым человеком комната снимать, чем такое. В конце концов всегда можно поехать за границу. Удачи вам. Вы достойны лучшего
автор Щедрик ведрик • 06 июля 2024
Ответ для75В
Звісно були б раді, тільки знайти цю шию не можете!
Де ваші батьки? Їдьте до них та шукайте роботу. А хлопця залиште в спокої.
Це потрібно змінювати місто
автор Щедрик ведрик • 06 июля 2024
Ответ дляСумка з негодою
А где вы раньше жили?
Раніше була своя квартира, але зараз в тій зоні жити небезпечно
автор Щедрик ведрик • 06 июля 2024
Ответ длякурасаны
Чего Вы решили что кто то должен давать деньги?
Ні, не повинен ніхто давати гроші, я справляюсь завжди самостійно. Так співпало, що використала всю свою заначку і відкласти нову не було як і ще й паралельно переїзд і зміна роботи.

Ласкове телятко• 06 июля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Раніше ніби і хотіла, зараз більше впевнена, що не та людина з якою я хотіла розділити своє життя, більше як перехідний період, але самій від цих думок, погано.
У мене перед одруженням таке було))) як подали заяву я почала думати, а чи я хочу цього, чи він той самий. Думаю у вас стрес, переїжджайте, а там після побачите
автор Щедрик ведрик • 06 июля 2024
Ответ длякурасаны
Не вышвернет.ему тоже выгодно
100% і йому вигідно, економія
автор Щедрик ведрик • 06 июля 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Так, ви мене правильно зрозуміли! Робота знайдеться, гроші я завжди вміла заробити, це може проблеми 2-х місяців. Мені боляче, що я розумію, не так я все уявляла, і це більше вигода мені і йому, але не сімʼя і не любов.
автор Щедрик ведрик • 06 июля 2024
Ответ дляКривая спроса
Скільки йому?
автор Щедрик ведрик • 06 июля 2024
Ответ дляБутербродница
Дякую 🧡
автор Щедрик ведрик • 06 июля 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Стрес неймовірний
Жерица ночи• 06 июля 2024
Ответ для75В
Здесь неоднократно были опросы , большинство форумчанок - не работают.
Рубаю олівлє• 06 июля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Ні, оплачував відпустки, спільно виходи, малому різний спорт, деякі речі купував. Але щоб мені давати гроші - ні.
А где папа Вашего сына, если Ваш бойфренд ему всё оплачивал?
Рубаю олівлє• 06 июля 2024
Ответ дляСумка з негодою
А зачем он вам нужен 50 на 50, мужик на 100 должен обеспечивать, автор лучше в Европу езжайте, сейчас просто шанс на сто лет вырваться всем, у меня многие от дураков мужей уехали довольны
Должен, если занял.
tereska• 06 июля 2024
Не нийте і не перекладайте відповідальність за своє життя та дитини на інших, то грошей немає, то варіант не підходящий.
Працюйте, заробляйте, знімайте хату, ставте на ноги дитину, а не бігти з однієї шиї на іншу.
Носки на подтяжках• 06 июля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Стрес неймовірний
Тримайтеся! Можливо треба робити все поступово. Відкласти грошей, щоб мати хоч якусь фінансову подушку, а потім розривати стосунки.
Кривая спроса• 06 июля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
А вам?