Злюсь до кипіння• 06 июля 2024

Порадьте екскурсії, заклади, пляжі на Кіпрі, Айя-Напі з дитиною 8 р. Перший раз)

Що точно варто відвідати? Які інші курорти окрім Айя-Напи варто подивитись із дитиною 8 років)

Які кафе/ресторанчики порадите в районі Нісі Біч?

На які екскурсії варто?
Поділіться контактами гідів чи фірм по екскурсіях)

Дякую за будь-яку інформацію🤍
mavka.cy• 06 июля 2024
Ви там надовго?

Поіхати на Олімп, по дорозі монастир Кікос відвідати. Заброшений готель біля Олімпу.
Пляж Куріон біля Лімасолу, пляж з білим камінням і чорним піском біля Лімасолу
Нікосія. Якщо у вас не тимчасовий захист- можна пройти на турецьку сторону
Затонувший корабель біля Пафосу. Там же рестік. Бананові плантації біля Пафосу
Пафос більш історичний. По центру зверху прогуляйтеся.
Гіда можна десь шукати в групах в телеграмі. Не підкажу
Аквапарк в Лімасолі. Покормити жирафа в зоопарку біля Пафосу

Скучаю за Кіпром

mavka.cy• 06 июля 2024
Ой, в 8 років монастир не зайде.
Монастирі є і в прибереговій зоні, якщо цікаво
В Ларнаці музей морський чи якось так. Там всередині корабпль є
В Нікосіі захисні стіни по центру можуть бути цікаві. І можна побачити далеко в горах пропар турецький. На турецькій стороні
Пляж корал біч в Пафосі ерунда, не вартий туда іхати
Пляж леді майл біля Лімасолу спокійний і мій улюблений.
Ще аквадук в Ларнаці. І якийсь типу замок- музей в Ларнаці. Як захисна башня-кубик

Ще є верблюжі ферми, але я там не була
Баба_Воля• 06 июля 2024
Там есть на кораблике в голубую бухту плавают.
Аноним Советчик• 06 июля 2024
в жару 40+ какие там экскурсии?
Замрійлива• 06 июля 2024
8 лет?
Аквапарк недалеко от Нисси.
Шоу фонтанов в Протарасе.
Парк скульптур в Айя Напе.
На Северном Кипре интересно, но замучаетесь по жаре.
Экскурсионное агентство Афродита-турс около музея (ездили с ними, но почитайте свежие отзывы)
Если нужно - могу сдать координаты отличной таверны. Только она не рядом с Нисси бич
Mariia_touragent• 06 июля 2024
Симпатичне ’мереживне селище’ Лефкара.
Петра Ту Роміу- гарна місцинка, і не надовго, люблять туристи виконувати ’ритуал здобуття вічної молодості’-обпливають камінь Афродіти.