ДлинноНожка• 06 июля 2024
Почуття любові
Дівчатка, а ви кохаєте своїх чоловіків?
В мене якось до свого чоловіка немає особливих почуттів та і ніколи не було. Не можу сказати, що взагалі до когось були.
Звездолётчица• 06 июля 2024
Очень люблю. Вообще не знаю, как смогла бы жить просто с хорошим человеком, рожать от него детей, стремиться к мечтам, радоваться и огорчаться из-за жизненных срывов.
Мне любовь необходима как воздух. Я слишком чувствительна)))
Жить без любви в счастье десятилетиями, не смогла бы.
Мне нужна улыбка в его глазах и в моих, когда мы встречаемся взглядом тысячу раз за день.
Мы 35 лет вместе.
Вкуси мене• 06 июля 2024
Я свого дуже кохаю, вже 27 років. Він каже, що теж мене кохає, і я це відчуваю. Секс є, ульотний, нам по 50.
Тумба-юмба• 06 июля 2024
Першого чоловіка не кохала. Теплі почуття були, але ніколи не було пристрасті і сильного кохання. Другого кохаю безмежно.
ДлинноНожка
• 06 июля 2024
Ответ дляВкуси мене
Ого)
Поділитесь секретом?
ДлинноНожка
• 06 июля 2024
Ответ дляГолодаю
Расскажите , что для вас есть любовь?
Пристрасть, закоханість
Голодаю• 06 июля 2024
Ответ дляДлинноНожка
Пристрасть, закоханість
Вы никогда этого не ощущали к мужу ?
Вкуси мене• 06 июля 2024
Ответ дляДлинноНожка
Ого)
Поділитесь секретом?
Яким? Чоловік цікавиться деякими видами китайських знань, любительські, ті що є у вільному доступі, я точно не знаю. Але тепер я точно знаю, що таке тантричний секс (і це не те, що вкладають нам у вуха в засобах інформації). І він можливий тільки при повному духовному єднанні, якось так.